Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma voltunk túl a hatodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltunk túl a hatodik randin. Szerintetek miért viselkedik így? 20/L

Figyelt kérdés

már az első randin megcsókolt, de azóta kb. minden randink abból áll, hogy smárolunk. Emellett persze jól elbeszélgetünk, de kb 5 percenként eszébe jut, hogy megcsókoljon és olyankor kb el sem akar engedni.. ha meg éppen nem smárolunk akkor is átölel vagy megfogja a hasam vagy valami..

ez nekem kicsit sok néha, de nem akarom megbántani


2015. jún. 6. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem.. talán azért mert vonzódik hozzád.
2015. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
minek ennyi randi? de komolyan nem nagyon nagyon sok az a 6? főleg így,szerintem 2 több is mint elég.
2015. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
örülj neki ha nem csókolna meg akkor az lenne a bajod
2015. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem feküdtetek le, akkor azért viselkedik így, mert szeretne már végre megkapni. Utána visszább vesz majd a csókolózásból, tapasztalat. Vagy az zavar, hogy így nem tudtok közös programot csinálni?
2015. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert valóján a Marsrol érkezett és a nyáladban tenyésző baktériumokkal táplálkozik.


Tehát semmi különös, csak "eszik".

2015. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

tárgyként kezel. Úgy mint egy csomag rágót. Ha éppen rágcsálni támad kedve, elveszi magának.


Képzeld el milyen lehet vele a továbbiakban? sex, meg úgy csak utazni a buszon. Mindenki számára nyilvánvalóvá akarja majd tenni, hogy az övé vagy. Baráti körben is.


Szerintem keress mast, de ha neked most erre van szükséged akkor folytasd.


Minden jót

2015. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet h beledesett mint vak ló a godorbe?
2015. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyébként már ennyi randi után el kellett volna dönteni, hogy akkor jártok, vagy hagyjátok egymást, de ti tudjátok :D Egyébként eleinte mi is így voltunk a párommal, rengeteget csókolóztunk, de engem nem zavart egyáltalán, mert én is ugyanannyira kívántam őt. Talán neked másabb igényeid vannak. Ha soknak találod, szerintem mindenképpen tudasd vele finoman. Viszont a helyedben azon is elgondolkodnék, hogy vajon te miért nem akarod annyira, és hogy miért nem léptetek még eddig túl a randizáson.

21/L

2015. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hm, mondjuk nálam első randin nincs csók, viszont amelyik talitól kezdve van és összejövünk, onnantól kezdve szerintem tökjó meg normális ha ennyire oda van a másikért , habár fontos, hogy ne csak testi vonzalom legyen és az domináljon, hanem legyen összhangban a szellemi, belső dolgokkal...!

Érted:) lehet, nálatok inkább testi vonzalom van, vagyis nála, annak ellenére, hogy jól elbeszélgettek.

2015. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem is gondoltam, h ez is ekkora baj, h szerelmes vki a csajba, és mindig meg akarja csókolni, meg még jól el is beszélget vele. Na, most már majd figyelek, h visszafogjam magam, DE INKÁBB ARRA, H NE ILYEN CSAJT TALÁLJAK.
2015. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!