Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sors keze, hogy minden...

A sors keze, hogy minden kérdésemre 3 válasz érkezik? :D Ui. : Ki hisz a sorsban?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenki maga alakítja a sorsát, és nem egy felsőbb körből van elrendelve hogy annak úgy kell történnie. A kérdéssel már befolyásoltad a sorsnak hitt dolgot, és te magad intézted el a végeredményt. Hiszen csak azért hogy belásd, hogy nincs igazad, erre a kérdésre garantáltan nem fogják hagyni hogy csak 3 válasz érkezzen. Ezt pedig nem a sors akarja így, hanem azok akik önszántukból úgy döntenek hogy kommentelni fognak.
2018. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne :) persze biztos közre játszik a döntés is de lehet a döntést is a sors befolyásolja :)
2018. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Sors nem létezik. De létezik választási lehetőség!
2018. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
szívesen
2018. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sors nem létezik, csak Soros!
2018. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is igaz, hogy csak 3 válasz érkezik. :d


Egyébként ez a válaszolók, és nem a sors keze.:D

2018. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját személeltmódom...


Szerintem életünkben minden okkal történik és csak egy illúzió, hogy magunk irányítjuk teljesen az életünket. Ilyen gócpontokként gondolom, amik mindenképpen meg fog történni vagyis maga a "sors". Viszont a pontok közti úton csak magunkon múlik, hogy hogyan döntünk egyes helyzetekben és történéaekben.

2018. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésedre már legalább 8 válaszod lesz. :-D
2018. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a kommenteket, a sorsom úgy döntt kiíratja velem ezt a kérdést. :D

Amúgy szerintem a sorsunkat mi választjuk, miattunk alakul ki, de minden ember másképp gondolkodik.

2018. szept. 19. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, amúgy nem tudom, de amúgy mindenhova pontosan azok írnak, akiknek kell; akinek a válasza az életedben téged előbbre visz, vagy épp nem , de akár elgondolkodtat; de amúgy lehet pl még az is, hogy fölbosszant, és akkor pont attól azért hallgatsz meg egy olyan zeneszámot, amit neekd újra kéne gondolnod, újra elgondolkodni a szövegén; hogy adott esetben a dühödből, kiábrándultságodból lenyugtasson. Szal én pl hiszek a sorsban.
2018. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!