Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy- ezen az oldalon feltett...

Egy- ezen az oldalon feltett kérdést keresek, melyben egy különös, igen bizarr történetről van szó!?

Figyelt kérdés

Hó jól emlékszem, 2009-ben (vagy 2008-ban?) íródott ez a kérdés ezen az oldalon. Sajnos nem emlékszem pontosan magára a kérdésre, és csak halovány foszlányok vannak a történetről, így kérlek segítsetek nekem, hogy ismét el tudjam olvasni azt a történetet, amit a kérdező mesél el/ír le.


A történet:


Egy ember különös fényjelenségeket lát a nádasban vagy az erdőben miközben szekéren (?) ül, melyet hazaérve, vagy barátait/rokonait meglátogatva mesél el másoknak, akik megerősítik, hogy ők is látták ezt a fényjelenséget. Néhányan fehér, fénylő báránynak (???) írják le a látottakat. Elég bizarr és hátborzongató történet, az biztos.


Ezt a kérdést keresem a gyakorikérdések.hu-n már hónapok óta, de sajnos még nem akadtam rá. Ha jól tudom, nincs törölve a kérdés, mert ha jól emlékszem, 2012-2013 körül olvastam már (és legutoljára akkor), csak azóta elfelejtettem. Remélem, valaki megkeresi és belinkeli a kérdést.


Köszi!



2018. szept. 20. 21:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Magára a kérdés linkjére vagyok kíváncsi, ugyanis elég sokan hozzászóltak ahhoz a kérdéshez, és sokan meséltek ilyen - ehhez hasonló történéseket.
2018. szept. 20. 21:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez bizony a notórius 2008 (vagy 2009-es) világloú észlelés lesz! Sajnos linket nem tudok küldeni, mert az Igazságot Eltakaró Erők (röv. IEE) már leszedették.
2018. szept. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!