Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testből kilépés nem szándékosa...

Testből kilépés nem szándékosan? Vagy ez mi volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég történt, éppen pihenés közben.

Most nagyon fárasztó napokon vagyok túl, de nem tudom ez mennyire magyarázhatja ezt.


Szóval mintha rádióban vagy tv-ben lett volna műsor, hallottam, hogy beszélnek. Utána egyszercsak felemelkedtem a plafonig, nagynehezen vissza tudtam térni. Utána mégegyszer megtörtént.


Láttam, hogy vki tudatosan is próbál kilépni a testéböl, de én nem akartam, csak pihenni. :(


2018. okt. 2. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

neaggódj, nem fog előfordulni még egyszer.

amúgy a kontrollhoz ragaszkodás nem baj.

2018. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Álmodtál.
2018. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2. válaszoló!


Azt elfelejtettem írni, hogy értelmetlen, troll válaszokat nem kérek (lásd egyes).

2018. okt. 2. 13:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! A faradsagtol siman lehet, viszont nem sok embernek sikerül ez, szoval örülj neki!
2018. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is, sőt volt időszak hogy 2 hét alatt 3x is. Akkor én is fáradtabb voltam és délutáni pihi alatt történt. 100% hogy ébren voltam közben, viszont előfordult hogy közben olyan dolgokat tapasztaltam ami a valóságban nem voltak jelen.

Egyébként van irodalma is a dolognak, testen kívüli élmény, angolul OBE (Out of Body Experience).

2018. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Skizofrénia?
2018. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. okt. 2. 15:36
 8/14 A kérdező kommentje:
6. Miért is? Remélem pszichiátriai szakvizsgával rendelkezel, ha ennyiből megállapítod. ;)
2018. okt. 2. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az elmekórtani esetek képzelődnek ilyeneket. Ehhez nem kell szakvizsga, elég pár pszihológiai témájú könyv elolvasása.
2018. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nemcsak ők.
2018. okt. 2. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!