Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testből kilépés nem szándékosa...

Testből kilépés nem szándékosan? Vagy ez mi volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég történt, éppen pihenés közben.

Most nagyon fárasztó napokon vagyok túl, de nem tudom ez mennyire magyarázhatja ezt.


Szóval mintha rádióban vagy tv-ben lett volna műsor, hallottam, hogy beszélnek. Utána egyszercsak felemelkedtem a plafonig, nagynehezen vissza tudtam térni. Utána mégegyszer megtörtént.


Láttam, hogy vki tudatosan is próbál kilépni a testéböl, de én nem akartam, csak pihenni. :(


2018. okt. 2. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ez miért ojan nagy ügy? sokszor kilépek a testemből.

csak sajnos én nem tudok lebegni. rendesen járok. ugráltam is, dde nem tudok lebegni. te azonban igen ha azt írod h a plafonon voltál. gratula.

ne aggódj ez miatt. próbáld meg többször.nagyon jó mulatság az asztrálsíkon lenni. én élvezem. ha nagyon dübörgök akkor azt hallom. a beszédem ojan vibrálós. stb. nagyon jó. spirituálisan sokat fejlődhetsz, ha nem félsz tőle és többször csinálod. először véletlenekkel kezdődik, majd akkor csinálhatod amikor akarod.

2018. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9# Nagyon tudatlan vagy ne okoskodj.
2018. okt. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jó neked, én egy ideje próbálom de nem sikerül. Ahol repültek az úgynevezett asztrál sík. Ausztrál utazásnak is szoktak hívni ha kilepsz a testedbol és elrepulsz mondjuk valahova.


Bár, sajnálom hogy te fel sem fogod mekkora dolog ez, és szomorkodsz miatta.

2018. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
zenével kell youtubon van
2018. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!