Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Ikerláng szerelem

Lehetséges ez? Ikerláng szerelem

Figyelt kérdés

Nos, volt egy “2 és fél éves” párkapcsolatom, amikor már 9 hónaposak voltunk, megismertünk közösen egy fiút (egyik barátunk mutatta be nekünk). Elsőre éreztem, hogy ő valahogy más, gondolkodtam rajta, de nem is beszéltünk csak nagyon ritkán élőben mikor egy társaságban voltunk. Ezután a barátomból éreztem, hogy kezdek kiszeretni, de nem tudtam az okát, hogy miért.

Az exemmel miután másfél évesek lettünk szakítottam, ezután ez a se veled se nélküled kapcsolat ment még egy éven keresztül. De közben azzal a fiúval jóba lettem, rögtön egy hullámhosszon voltunk, nagyon hasonlítottunk, boldog voltam vele még arra a kis időre is, ugyan is ez az egész megszakadt amiatt is, hogy az exemet nem voltam képes elengedni, most már tudom, hogy butaság volt. Azóta ismertem már meg nagyon kedves, értelmes srácokat, de valahogy senkit nem tudtam megszeretni, senki nem tetszett meg igazán, mindig hiányzott valami, mar azt hittem velem van a baj..

Ő rá gondolok mai napig pedig már lassan egy év eltelt, de nem is igazán szeretném birtokolni, nem szenvedek miatta, annak is épp eleggé örülök ha néha beszélgetünk. De persze akit az ember szeret szeretné maga mellett tudni.

Igazából arra akartam kilyukadni, hogy ez lehetséges, hogy ikerláng szerelem és hogy a lelkem megérezte, hogy ő az azért kezdtem el kiszeretni az exemből?

(Egyébként olvastam a téma után elég sokat és amiket leírtak azok pont jellemeztek, meg ha róla volt szó mindig felbukkant, volt, hogy már azon a napon!)



2018. okt. 20. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Klasszikus két szék - pad alá jelenség.

Az egyikből ez, a másikból az kellett volna - ám az nem megy.

2018. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első szerelmet ki mondta, hogy könnyű elengedni? Főleg ha ragaszkodsz a múlthoz:)
2018. okt. 20. 15:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem estem a két szék közé, én mondtam, ki, hogy legyen vége. Örülök, hogy kivetted a lényeget a történetből!:DD
2018. okt. 20. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:

az ikerláng dolog egy hatalmas kamu.

Nem ikerláng kell neked hanem egy társ és egy működő társkapcsolat. Az nem ikerláng.

valaki bedobta ezt a maszlagot azóta megy rajta a rugózás.

2018. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ikerláng szerelem létezik, de az egy mélyebb, spirituálisabb dolog a kérdésedben leírt dolgoknál.
2018. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy barom akar ikerlángot.Már bocs.Te.biztos nem vagy az,ùgyhogy....Ne akard.
2019. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!