Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek jó hasonlat az...

Szerintetek jó hasonlat az alábbi gondolat az élet értelméről?

Figyelt kérdés
Életet úgy kell elképzelni mint egy fa törzsét. Mi emberek, állatok, növények vagyunk az ágai, amik letöredeznek amikor meghal egy egyén. De közben új növekszik (születés). Aki pedig Istenben hisz annak üzenem hogy Isten az a fa törzse.

2018. okt. 28. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes gondolatok .Sztem tudod az embernek magasabb célja van mint a növény és állattvilág ezért a te elgondolt életfádban ez a tónusú összeágazás nem életszerű.mivel ez már filozófiai oldalú kérdés azt tudnám mondani hogy talán ezt csak Isten tudja csak megmondani mi módon lássuk átt azt hogy mennyire vagyunk spirituálisan összevontak vele amire célzol.Nem hiszem hogy az élet értelme társadalmi egyenlőség értéű globalista .sztem egyéni definíció aminek értelme az önmegvalósítás betartva az Ur törvényeit.ez csak az én gondolatom.
2018. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De a fáról sokkal többször töredeznek le kicsi ágak, mint nagyobb, vastagabb ágak, sőt, egy csomó ága nem is törik le egyáltalán. Akkor azok kik vagy mik?

Ráadásul ha nagyobb ág törik le egy fáról, az magával visz egy csomó kicsit is, amikor meghal valaki, akkor viszont (többnyire) csak ő hal meg.

2018. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!