Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik érzékeltek már szellemet:...

Akik érzékeltek már szellemet: mit éreztetek, mikor megjelent?

Figyelt kérdés
És mik történtek? Adott-e valamilyen jelet: hallhatót, láthatót, szagolhatót, tapinthatót stb?

2018. okt. 29. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Az ő házuk haláluk után iroda lett, és azt üzente, amikor elkezdett járkálni úgy este 7 óra körül, hogy menjek már haza. Sosem szerette, ha sokáig dolgoztam. És amikor mondtam, hogy rendben, megyek már, akkor abbahagyta a járkálást is.

2018. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Tak ***** válasza:
Volt nekem is nyitott mélyhűtőajtó jellegű hideg érzés,ehhez álló szőr a háton tarkón,karokon,de nem tart sokáig,a tudat nem félős.Nem rendszeres,illetve nem kizárólagos,nem szükségszerű a hideg nyirkos érzet.
2018. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Nem rendszeres,illetve nem kizárólagos,nem szükségszerű a hideg nyirkos érzet."


De ha mégis van, és ezt semmi nem indokolja, az akkor utalhat szellem jelenlétére, igaz?

2018. okt. 30. 19:25
 14/18 anonim ***** válasza:

A szobámban voltam és épp megfordultam, hogy kimenjek az ajtón, amikor szembe találtam magam a jelenéssel. Emberi formájú, fekete árnyékként érzékeltem őt és - bár ezen töprengeni sem volt időm - azonnal tudtam, hogy ki látogatott el hozzám.


Akkor még kevésbé voltam tudatos az ilyesfajta dolgokra, így eléggé meg is ijedtem tőle.


Természetesen a fényviszonyok jók voltak és én sem küszködtem/küszködöm mentális betegséggel, szóval, nem a képzeletem tréfált meg engem.

2018. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ki volt az?
2018. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A fürdőszobában a szemem láttára eldőlt a felmosófa. nem nyúltam hozzá 1 hete és nyugalmi helyzetből egyszercsak elindult. Én hiszek a szellemekben, úgyhogy tudtam, hogy jelez. Ugyan ez a szellem, meg rámfeküdt éjjel, na az nagyon dúrva volt, de ezt is tudtam, hogy ő az. Segítettem neki, kihívtam a Táltosoktól valakit aki felszentelte a lakást és nyugi lett utána.

Sajnos, jöttek évekre rá újabb szellemek, akik éjjel megrángatták a matracomat. A párom éjjel látta, hogy az ágy végében áll. Amúgy én is érzem a hűvös fuvallatot a szobában, vagy ha gyertyát gyújtok, akkor a lángja elkezd vadul mozogni. Nincs huzat, zárva volt minden.

Ismét kihívtam a szellem elengedőket és nyugi van megint.

2018. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én már nem merek temetőbe menni, mert összszedem őket. állandóan hozzám kapcsolódnak, mert tudják, hogy tudok nekik segíteni. Az addig rendben is van, de nem fizetnek bérleti díjat. :-(
2018. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 airlady ***** válasza:
Öcsém meleg energia és a kapcsolódási pontunknál érzem, ha jelen van. Egyéb szellemek hideg energiaként vannak jelen. A temetőket nem kedvelem, de annyira nem is járok.
2018. dec. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!