Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik? (bocsi ha rossz...

Mi történik? (bocsi ha rossz helyre írtam)

Figyelt kérdés
Napok óta levert és fáradt vagyok. KB 21kor szoktam elaludni a tv előtt és felkelek általában 00:00kor aztán vissza alszom 3-4kor reggel pedig sikítva ébredek nem emlékszem az álmaimra(?) egyszer volt hogy késztetést éreztem hogy magamat bámuljam a tükörbe ekkor elkezdett vibrálni a tükör felett lévő lámpa(?) néha motoszkálást és lépteket hallok. Mi történik velem/körülöttem? Légyszi ne nézzetek hülyének

2018. nov. 5. 21:10
 1/10 anonim válasza:

Ha tényleg ezeket tapasztalod és full komolyan írtad le ezeket, én ha ilyet tapasztalnék tuti paráznék. Főleg, hogy én hiszek az ilyen "szellemvilágban" ha írhatom így.. Ilyenkor jól szokott jönni egy házszentelés stb.


De az is lehet hogy stresszes életet élsz és ezek miatt nem tudsz aludni nyugodtan. Vagy ha tul sokat pihensz napközbe amiatt is lehet az, hogy nem tudsz aludni este ilyen velem is előfordul.szóval nemkell mindíg a legrosszabra gondolni de ez a tükörbe nézős lámpavibrálás tényleg para..

2018. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komolyan írom :/ és köszi a választ :)
2018. nov. 5. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Történt valami a közelmúltban, ami kiboríthatott?

Nem mondanám rá egyértelműen hogy ez vagy az.

2018. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most keltem fel megint :/ és nem nem történt semmi..
2018. nov. 6. 00:50
 5/10 anonim válasza:
37%

A lámpa vibrálását okozhatja az áramerősség változása, vezeték beázás, zárlat, rágcsáló vezetékek burkolatának megrágása és mozgása közbeni összeérintése. Ha szaladgál a vezetékek csövébenl okozhat ilyesmit. Becsukott ajtó alatt képes átpréselni magát. A motoszkálást egérnek tudnám be, ilyenkor anyagi hovatartozástól függetlenül bemennénk az egerek mert fáznak.


Ha vallásos vagy akkor jó ötlet a pap és a felszentelés, hogy megnyugodj.


De én az egérre gyanakodnék először, meg az időjárás ingadozásra az alvásprobléma okán.

2018. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miota van ez? Àt lett rakva az àgy új helyre?Az lehet baj.De persze tanyàt verhetett nàlad szellem is sajnos.Lehet stressz vagy külőnféle radieszteziai oka is egyebként a rossz alvasodnak.
2018. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
KB 1 hete és az agy ugyan ott van
2018. nov. 6. 21:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Ágy*
2018. nov. 6. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Olvastál már az éjjel három órás klubról? Ne parázz, olvashatsz erről itt bővebben: [link]
2018. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Annabell mindíg nyitott szemmel jár, tovabbi jó éjszakat
2018. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!