Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felébredés után miért van...

Felébredés után miért van ilyen érzésem?

Figyelt kérdés
Többször megtörtént már velem, hogy felébredés után olyan érzésem van, mintha egy bizonyos személyel most beszéltem volna, mintha most váltunk volna el egymástól. Másnak volt már ilyen érzése? Miért van ez?

2018. nov. 9. 08:15
 1/6 anonim válasza:
Véletlen nem álmodtál mindig azokkal a személyekkel?
2018. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy személyel van ilyen érzésem, és most nem vele álmodtam, mégis ez az érzésem volt.
2018. nov. 9. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered jól a szóban forgó egyént?
2018. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer kétszer találkoztunk személyesen régen, meg egyszer kiöntöttük egymásnak szívünket üzenetben (ez idén volt).
2018. nov. 9. 22:16
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Egy éjszaka alatt 4-5x is álmodunk, szerintem lehet, hogy reggelre nem emlékszel rá és mégis róla álmodtál.

Vagy az asztrál vagy lelki síkon találkoztatok, de a találkozás konkrét emléke szintén törlődőtt.

2018. nov. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. nov. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!