Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az állatok számára van valami...

Az állatok számára van valami a halál után?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol hogy az állatoknak nincs semmi se a halál után mert nincs lelkük.De ha az embernek van akkor az állatnak miért nincs? Ők nem ugyanolyan élőlények mint mi?Nem értem.

Azt tudom hogy pl. egy állat nem tud gonosz lenni meg ilyesmi.

Én szeretnék találkozni halálom után elhunyt állataimmal is mert nagyon kedvesek voltak számomra.



2018. nov. 12. 10:48
 1/8 kreténpali ***** válasza:
4%

Örök vadászmezőkre?


Melyik hit szerint...?

2018. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Emberek számára van? Mindent elhiszel amit olvasol? Nem csoda, ha nem érted.
2018. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Pont ugyanaz, mint ami az embereknek. Leáll a szervezet, leáll a tudat és nem következik utána az égvilágon semmi.
2018. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
az állatoknak is van lelkük - hogy a halál után mi vár a lélekre, az nem bizonyítható, kiér a téma a tudomány felségvizeiről, többféle elképzelés van, majd meglátjuk.
2018. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Az állatokat, hőkezelik, bedarálják és lesz belőlük "húsliszt".

A többi meg megeszi a takarmányba.

2018. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#6

Én nem pontoztam senkit.

2018. nov. 12. 12:42
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azok szerint, akik szerint az emberek halála után van valami, eléggé badarság lenne azt állítani, hogy az állatoknak nincs.

Én nem tudom van-e, nem jött még vissza senki, hogy elmondja nekem.

Van egy elmélet miszerint mi nem tudjuk azt felfogni, hogy mi van halál után és egy másik fajta élet van azután, ami egy olyan dimenzió amit mi nem tudunk sohasem érzékelni, legalábbis nem önálló tudattal.

Fene tudja, de akkor az állatoknál is ugyanez kell legyen.

2018. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dr.Doreen Virtue angyalterapeuta, Angyalokkal gyógyitó cimű könyvében olvastam, hogy ha a kedvenc nagyon ragaszkodott a gazdájához, az halála után is vele marad és jeleket is ad. Vigyáz rá, mindenhová követi, az utódját pedig vagy elfogadja vagy szökésre kényszeríti.Igazán mély, szoros kapcsolat esetén gyakorta az is megesik, hogy a gazdi halála után nem sokkal az állat is elhuny. Még a túlvilágra is követi őt. Az állatok nem tudják felfogni, mi történt velük, nem értik a szituációt, és mindent megtesznek, hogy felhívják magukra szeretett gazdijuk figyelmét. Ez persze számos ijesztő helyzethez vezethet.Egyébként maguk az állatok – különösen a macskák, kutyák, lovak – egész életük alatt érzékelik a szellemeket és félnek tőlük. Sőt! A túlvilágra távozni készülő emberi lelkeket is megérzik, és nem mozdulnak a halálba készülőtő Ha érdekelnek Doreen Vitue könyvei, letölthetőek ingyen a netről.
2018. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!