Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az elhunyt emberek...

Szerintetek az elhunyt emberek lelkei küldenek jeleket az élők számára?

Figyelt kérdés

Csak azért mert én nem most először éreztem meg, vagy fedeztem fel a jeleket vagy nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzak, arról, hogy valaki meg fog halni a közeljövőben. Vegyük az utolsó esetet:

szept. 5.: Éjszaka felébredtem, majd kiszaladtam a mosdóba, a tükröt elmellőzve apró kopogásra lettem figyelmes. Körbenéztem, sehol senki, füleltem és észrevettem, hogy a zaj a tükörtől jön, mintha valami/valaki azt kopogtatná. A kopogás vagy egy percen át tartott és ugyanaz a ritmus ismétlődött. Morze jelnek véltem és lefordítottam: VIGYÁZAT.

Szept. 6.: a nagymamámhoz sétálva az égen a felhők közt egy szabályos keresztet fedeztem fel. Olyat, amelyre annak idején embereket is feszítettek.

Szept. 8.: Éjszaka a szeretőmmel voltam kettesben a házban, aki többször is jelezte, valaki bejött a házba/van valaki a szobában rajtunk kívül. Nyugtattam, hogy az nem lehet, hiszen hallottuk volna az ajtó nyikorgását/látnánk, ha tényleg lenne itt valaki.

Szept. 9.: Reggel felkelve feketébe öltözöm, hogy miért, fogalmam sincs, ez nálam csak úgy jön. Délelőtt a szeretőm felhív, hogy éjszaka elhunyt az édesapja, Isten nyugosztalja.

Szerintetek?



2015. szept. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Különös, nagyon különös.
2015. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Faxt!
2015. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Általában a már elhunyt személlyel álmodom. Több ismert vagy számomra ismeretlen ember búcsúzott rajtam keresztül és hagytak üzeneteket: Ne aggódj! Minden a legnagyobb rendben! Csak mindig előre vigyen az utatok, ne nézzetek hátra! Ne hagyd magad! Állj ki magad mellett! Idővel minden könnyebb lesz, hidd el!

Vagy a nagyapám testvére, akinek amputálni kellett a jobb csuklóját, nevetve mutatta, hogy: "Nézd, újra megvan mind a két kezem! Idővel minden könnyebb lesz, hidd el! Most mennem kell, hosszú út vár rám!" és elillant.

2015. szept. 9. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

SZELLEMEK NEM LÉTEZNEK

A láthatatlan jelenség a szobában, melytől szorongunk és rettegünk, valójában csak az agyunkban lévő jelzőrendszer pillanatnyi zavara - derítette ki egy kutatás.

A kísérlet során bekötötték a résztvevő önkéntesek szemét, és egy robot segítségével összezavarták az agyba érkező jeleket, ami olyan illúziót keltett, mintha másvalaki is lett volna a szobában, sőt volt olyan aki arról is beszámolt, hogy fantomujjak simogatását érezte a hátán. Az illúzió oka egy programozott eltolódás az agy mozgásfeldolgozása és a test térben való elhelyezkedése között. Ez a minimális eltolódás elegendő ahhoz, hogy úgy érezzük az érzékelt jelek nem a mi testünkből származnak, hanem valahonnan máshonnan. - Első alkalommal sikerült a kísérleti laboratóriumban egy szellem jelenlétét szimulálni. Bizonyítottuk, hogy a furcsa érzések valójában a saját testünkkel kapcsolatos megváltozott agyi érzésekben keresendőek - mondta Olaf Blanke, a svájci Ecole Polytechnique Federale de Lausanne kutatója.

2015. szept. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: kösz! :)
2015. szept. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!