Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álom vagy testelhagyás?

Álom vagy testelhagyás?

Figyelt kérdés
Pont tegnap kezdtem el újra olvasgatni a testelhagyásról és (hajnali) 2-3kor felébredtem kipihenten, nem tudtam visszaaludni, szóval próbáltam meditálni (nem igazán vagyok otthon az ilyen dolgokban), de ha évente 1-2x csinálom is, abbahagyom mert valamilyen szinten fáj a zsibbadás, vagy az hogy lemennek a végtagjaim. Úgyhogy gondoltam az oldalamra fekszek, úgy kényelmes, ha meg bealszok akkor az se baj, legalább tovább pihenek. A következő pillanatban arra mikor eszméletemnél voltam éreztem valamit, mintha elektromosság menne végig rajtam, ennek tudatában jött az érzés hogy képzeljek el egy helyet, egy erdőt képzeltem el, bár nem valami pontosan, ekkor "feltöltődtem" és mintha defibrillátorral újra élesztettek volna olyan lökés végig ment rajtam, majd azzal a lökéssel ugyanúgy éreztem magamat az ágyban, többször is megpróbáltam, ugyanaz az érzés volt, néha náhány másodpercre úgy éreztem hogy átlátok oda, aztán megint visszaestem. Általában ebben a köztes időben elfogott a félelem/rettegés. Ez csak egy álom volt? Közben is gondolkoztam rajta, de nem tudtam rájönni.
2018. nov. 15. 10:31
 1/7 User-Agent ***** válasza:
13%
Elzsibbadtál és elaludtál. Ö'csém nem vagy buddha, csak buta!
2018. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Már többen is írták hogy az átmenet kellemetlen. Az előző nem tudja mit beszél.


De youtubon vannak ilyen zenék amik tényleg előidéznek valamit. Beírod hogy "astral projection" és ott lesz több is. A madár csopigós nekem nem tetszik a többi jó. De ha rosszul csinálod akkor csak egy alvásparalízised lesz az meg nem túl kellemes...

2018. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 User-Agent ***** válasza:
27%

"Már többen is írták hogy az átmenet kellemetlen. Az előző nem tudja mit beszél."

Te nem tudod miről beszélsz! Bealudt erre meg valami f***ssággal jössz. Nézzen videókkat YouTube-on, azoktól talán még könnyebben bealudhat.

2018. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
32%
Tudatos álmodás egy szakasza inkább. Sokan a testelhagyást összekeverik a tudatos álmodással.
2018. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
De a zenét köszi, tetszik.
2018. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

# 3/5


De akkor ezek szerint még nem próbáltad, mégis azt írod hogy én hülyeségeket írok. Ha nem hiszed el hogy létezik ilyen miért nem próbálod ki?


https://www.youtube.com/watch?v=BIgtliwpElY


Nem tudom hogy ez most pontosan melyik, de sok ilyen videó van. Bekapcsolod lefekszel aludni, picit konentrálsz a zenére és azt álmodod hogy a szobában repkedsz. Mi olyan hihetlen ebben?

2018. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A testelhagyás is álom
2018. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!