Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Itt van olyan, akinek már...

Itt van olyan, akinek már sikerült elhagyni a fizikai testét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon foglalkoztat ez a testelhagyásos téma, szeretnék rá gyakorolni és szeretném átélni ezt a fantasztikus élményt. Kicsit izgulok, és félek, vajon mi lesz ha sikerül...


Tudnátok írni tapasztalatokat/élményeket? Kinek hogyan sikerült, és meddig lehet "kint maradni" illetve milyen messze lehet elmenni a testedtôl? Nagyon örülnék a normális válaszoknak!:)



2015. febr. 2. 20:08
1 2
 1/14 Fish1 ***** válasza:

Ez a téma engem is érdekel. Találtam egy könyvet, amiben egy csomó módszert leírnak erre:

users.atw.hu/acdthecd/online/hun/11/Richard%20Webster%20Asztralutazas.html


Nekem még nem sikerült, igaz, hogy mostanában más foglalkoztatott főként, ezért nem is törekedtem rá. Az utóbbi időben 2x volt hasonló álmom, de az csak álom volt...

2015. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) Én neten kutatgattam és ezzel a módszerrel próbálkoztam ( [link] ), de nem sikerült... tudom, ez nem megy egyik percrôl a másikra ezért érdeklôdtem saját tapasztalatok után.
2015. febr. 3. 08:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Rendszeresen gyakorlom. Egyébként nem veszélytelen játék. A távolság ebben az esetben nem létező fogalom.

Érdemes időről időre visszatérni, mer a tested ott van védtelenül. Van még egy fontos eleme: a tudat módosítása.

2015. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Addig jutottam, hogy egy különös bizsergetô érzés volt a testemben, mintha belülrôl hullámoznék. Plusz elkezdett nagyon gyorsan verni a szívem és mivel nem lassult, megijedtem és kinyitottam a szemem. A lábam kicsit remegett így gyorsan visszacsukatam a szemem, próbáltam koncentrálni de annyira megijesztett ez a gyors szívverés, hogy inkább abbahagytam. Ez normális? Mitôl lehetett? Legközelebb nem kell ettôl félnem?
2015. febr. 3. 15:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Èn is rendszeresen szoktam.Az első,hogy bevèded magad,egy aranyszìnű burkot kèpzelsz magad körè.Én még sosem féltem....
2015. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fish1 ***** válasza:
Akinek sikerült, annak hogy jött az első? Spontán, vagy direkt erre koncentráltatok rá? És milyen technikával konkrétan?
2015. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok,nekem az első alkalmak energiákkal való gyógyìtás alkalmával történt,tehát külső segìtséggel. Egyáltalán nem volt tudatos,sokáig nem is hìvtam, sőt most sem hìvom testelhagyásnak,mert nem ez a cél. Azt szoktam mondani,hogy repkedek. Minden meditáció alkalmával.Nem szoktam irányìtani,csak hagyom, hogy a dolgok megtörténjenek,és figyelek,és persze élvezkedek.:) Amit a kérdező belinkelt,most olvastam ilyesmit először,és nem sok értelmét látom ìgy kezdeni az egészet.
2015. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
you tuben sokan elmondják.
2015. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gyerek és fiatal koromban álmomban nagyon sokszor repűltem.Vízszintesen is,volt úgy függőlegesen is. Sose tudtam,hogy ez test-elhagyás.

Amit te csinálsz az nagyon veszélyes lehet. Ne játsz az életeddel Gondolom szeretteid is vannak. A legkeményebb rossz-érzést okozod nekik,ha nem sikerül visszajönnöd. Ha az lenne sokkal többet veszítenél,mint amit nyerhetsz egy esetleges tudással.

2015. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg semmin, szerintem az még a profikat is kizökkenti.


A védekezés a félelemről szól, csak akkor leszel sikeres, ha ezen már túl vagy.


Nekem sikerült párszor. Jó úton vagy, kitartás!

2015. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!