Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van olyan érzés bennem...

Miért van olyan érzés bennem kisgyerekkorom óta hogy semmi sincs a halál után?

Figyelt kérdés
Kisgyerekként arra tanítottak hogy a jók a mennybe kerülnek a rosszak pedig a pokolra.Rendszeresen jártunk templomba ,hittanra is jártam.Már akkoriban felmerült bennem hogy mivan ha mégsincs semmi a halál után? Mindig becsuktam a szemem és próbáltam elképzelni mintha nem léteznék. Ez most se változott.Kavarog bennem az érzés,a félelem. Lehet itt mondani hogy éljek, legyek boldog stb..De az élet rendkívül hamar eltelik.Meghalhatsz öregen de fiatalon is.A halál pedig mindent semmivé tesz,mindent amit csak elértél.

2018. dec. 9. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha pedig tényleg annyira szorongsz ezek miatt, ideje szakorvoshoz menned. Mindenki fél a haláltól, de nem beteges módon.
2018. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Lehet megyek is.

2018. dec. 10. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!