Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi okozza számodra a legnagyob...

Mi okozza számodra a legnagyobb szenvedést spirituális értelemben?

Figyelt kérdés
Minden meglátás érdekel.
2019. jan. 12. 12:07
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
12%
Talán ha leírnád hogy mi a sz*rról beszélsz
2019. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Kedves 51-es válasz adója, minek írnám le külön a te számodra ezt a "sz*rt"?


Hiszen te állítod: "A kérdező kamuregekkel válaszolgat magának." Akkor te és én egyek vagyunk, te mindent tudsz rólam, és én mindent rólad.

2019. jan. 13. 10:04
 53/59 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy látom, hogy egyesek hazugságoknak szentelik az életüket. Például vallásoknak, különféle babonáknak, mániáknak, mások által támasztott elvárásoknak.


Aztán eszembe jut, hogy ez is tapasztalat, és ők ezt a formáját választották a megtapasztalásnak, akármennyire is alantasnak tűnő dolog ez. A földi élet egy nagy homokozó, amibe az aggastyánoktól az ovisokig mindenkit beengednek játszani, addig, amíg kedve van hozzá.


A szenvedés okozója a tudatlanság.

2019. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 13. 11:11
 55/59 anonim ***** válasza:
58%

Már nagyon régóta nagyon szélsőséges fejlődési folyamatom van. Csak pár dolognál nincs harmónia egy ideig, de abban szinte semennyi. Nem tudom mikor alakult ki, de e életem már úgy kezdődött, hogy extrém nagyságú szétcsúszások voltak.

Emiatt jelenleg nem tudok állandósítani a fényemhez hű létezést.

Így persze erősen töredéke a létem, mint lehetne, minden tekintetben.


Kb ennyi, bár ez sem szenvedés. A saját alakomban rendesen fejlődök, csak erősen fura.


Az ikerlángomat nem ismerem, nem tudjuk együtt szolgálni istent, nem tudjuk felhúzni egymást.



---


A két legjobb barátom több mint fél éve egy szinten vannak, és alternatív fejlődésen mennek keresztül. Üzenem pár előzőnek, hogy amíg élsz, tudsz fejlődni.

2019. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves Red Vixen.


Mi az az ikerláng? Mire alapozod, h minden leszületésedben találkoznod kell vele?

2019. jan. 13. 19:17
 57/59 anonim ***** válasza:

A szellemem ketté lett osztva. A két fél ikerlángjai egymásnak.


"Mire alapozod, h minden leszületésedben találkoznod kell vele?"

Nem mondtam ilyet.

Arra alapozom, hogy ez nincs így, hogy a fejlődés túl sok alakot ölthet ahhoz, hogy ez így legyen. Mellékesen, nagyon ritka, hogy minden életben találkozzanak.

2019. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Red Vixen! teljesen igazad van, folyamatosan lehet fejlődni.Már ha akarod. Én ( már) nem akarom. Nem tökéletes vagyok, hanem ebben életemben nem tudok már spirituálisan magasabb szintre jutni.

Az ikerlángodat pedig úgy tudod megtalálni, ha az egyik életedben valamilyen nagy dolgot viszel véghez ( pl. feltalálsz valamit, orvosként emberek százait mented meg stb, Akkor a karma megjutalmazhat egy ilyen újra-találkozással .)

2019. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felvilágosítást, Red Vixen. Örülök, h nem "kötelező" találkozni minden inkarnációnkban az ikerlángunkkal. Én a magam részéről nem úgy érzem, hogy szét lennék hasítva, ill. hiányérzetem sincs.



Ha önkéntesen lemondasz valamiről, kedves másik hozzászóló, azt vissza is kaphatod. Mi akadályoz meg abban, hogy visszakérd?

2019. jan. 14. 06:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!