Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon tényleg itt lehetett apa?

Vajon tényleg itt lehetett apa?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy apukám mondta,hogy "csak hazajöttem megnézni az unokámat!" Kisfiam ekkor fel is kelt, és túl boldog volt magához képest éjjel 2.33kor. Tényleg itt lehetett apa, vagy csak véletlen egybeesés? Kb 3 hónapja halt meg.

2019. febr. 2. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én is sokat álmodok szüleimel,elég valósághű álmok.Sokkal reálisabb,mint más álmok.pedig már 20 éve hogy meghaltak.Főleg az utolsó 5 évben vannak jelen az álmaimban,elég sokszor.Én ennek örülök.Sokszor olyan érzésem hogy vigyáznak rám,törődnek velem.Nem hiszek benne,de lehetséges hogy az álmaikon keresztül kommunikálnak velünk.
2019. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem véletlen, az álmok az érzéseidet tükrözik vissza. Ugyanez a válasz az 1-esnek is.

[link]

2019. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
11%
Dehogy lehetett.
2019. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ott lehetett.
2019. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nem hiszek benne,de lehetséges"

Ha lehetségesnek tartod, az azt jelenti, hiszel benne.

2019. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg itt lehetett.
2019. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne,ha igaz lenne, és néha napján meglátogatna. Felőlem éjjel 2kor is jöhetne,vagy hajnali 5kor. Köszi a válaszokat
2019. febr. 3. 00:15
 8/10 anonim válasza:
0%
Használjátok már az agyatokat f#szparasztok...
2019. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Márcsak a kisfiad reakciójából is ezt gondolnám. Egem.egyszer a nagymamám látogatott így meg. Reggel mikor felébredtem,még a kávézás közben is éreztem magamon az ölelését,és az illatát. Szószerint fizikális érzések társultak hozzá. Én azóta hiszek az ilyenekben. Nár azóta sajnos nem álmodtam vele.
2019. febr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de ha 3 hónapja meghalt, mégis hogy a francba lehetett volna ott? :D
2019. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!