Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Velem miért nem történnek...

Velem miért nem történnek furcsa dolgok?

Figyelt kérdés
Olvastam már sok olyan kérdést ezen az oldalon, amineknek a lényege, hogy furcsa alakok jelennek meg melettük, reggel máshol ébrednek mint ahol lefeküdtek, sötét alakokat látnak, sebeket tapasztalnak magukon reggelre... stb. Szóval megfordult bennem a kérdés, hogy miért nem fordul elő mondjuk velem is ilyen? Érdekel a téma, de nem hiszek benne, mivel nem tapasztaltam ilyet.
2019. márc. 6. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Mert unalmas lehetsz az entitásoknak.

De amint foglalkozol az okkultizmussal hidd el történni fognak veled ilyenek.

Vegyél fekete gyertyákat és minden éjjel gyújtsd meg.

Minden éjjel égess is el füstölőt-

Inga, szelemtábla stb. kellékek.

Nézegess boszorkánysággal, mágiával, agykontrollal, természetfeletti lényekkel kapcsolatos dolgokat. stb. stb. stb.

2019. márc. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok valósnak számítanak? Mármint amiket a fentiekben leírtam. Mert, ha csak azután jelentkeznének ilyenek, miután megfogadom, amiket leírtál, akkor nekem gyanús, hogy csak beképzelném az egészet magamnak.
2019. márc. 6. 00:53
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Velem se történnek,mert nem érdekel a téma már jó ideje.De volt idő,amikor beleástam magam 1-2 hülye könyvbe,nevenincs fehér mágiás carba,folyamatos rémálmok,meg alvásparalíziseim voltak.Hülyeség az egész.Beképzelnek egyesek sok mindent hogy mit látnak.
2019. márc. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz ilyen dolgokkal foglalkozni, akkor egyre inkább ráhangolódsz ezen entitások energia-mintázatára, vagyis, egyre nyitottabbá válsz majd feléjük.


Ők ezt, természetesen "meghívóként" értelmezik majd és keresni is fogják veled a kapcsolatot.

Van is erre egy találó idézet, amit filmekben szoktam hallani, valahogy így hangzik:


"Ha túl sokáig bámulsz a sötétségbe, az visszanéz rád!"

2019. márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Inkàbb örülj neki!

Amiket leírtàk,az àltalàba démoni tevékenységre utal.És a démonok kegyetlenek.

A kérdésedre vàlaszolva:

1. Valszeg nem halt meg még senki,ahol laksz.

2.Mint ahogy írtàk màr:unalmas vagy nekik.

2019. márc. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz magadnak rosszat? Inkább örülj, hogy nem volt ilyenekben részed!
2019. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert normális vagy.
2019. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!