Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan átkozak el valakiket...

Hogyan átkozak el valakiket akik rólam pletykálnak, rossz májuak?

Figyelt kérdés
Egész életében azt szeretném hogy átkozott legyen stb. Irjatok üzit ha valaki tudd segíteni. Gyergyát azt vennem kell?

2019. márc. 7. 07:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Beszélgess pszichológussal, aki segít abban, hogy ne érintsen mélyen az ilyen dolog és ne érezz bosszúvágyat emiatt.
2019. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ok, elmegyek majd, de átkot akarok tenni rájuk.
2019. márc. 7. 08:43
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen az, amikor a tanulatlansag es az ostobasag rosszindulattal parosul.


Segitek: atok nem letezik, varazslas sincs, a boszorkanyok es a sarkanyok is csak a mesekben leteznek.

2019. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Ugye tudod, hogy egyrészt baromi nehéz ilyet csinálni, másrészt visszaüt? Úgy is, ha mással csináltatod, hiszen tőled ered.


A legjobb megoldás, ha lenyugszol, és ignorálod őket. Egyrészt te is boldogabb leszel, hiszen nem kötnek le az ilyen felesleges negatív energiák, másrészt tényleg ez a legjobb bosszú - nyilván azért piszkálnak, mert élvezik nézni ahogy felhúzod magad rajta. Ha viszont nem érdekel, lepereg rólad minden szavuk, akkor ez csak őket fogja ingerelni, téged nem.


Szegényeknek nem elég érdekes a saját életük, muszáj valakién csámcsogni, hagyd őket a fenébe.

2019. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor keresek majd egy ezotérikust aki ráteszi jó pénzért az átkokat.
2019. márc. 7. 09:02
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Rád. üt. vissza. akárkivel. csináltatod.
2019. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

De ha szeretsz több tízezret fizetni, hogy aztán borzasztó hasfájással szenvedj két hétig, akkor hajrá...


Az is lehet, hogy valóra válnak a pletykák, ki tudja.

2019. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

En is ilyen vagyok. En már megtettem, és én jártam rosszabul.

Ne tedd. Ignoráld.

Egyébként tudod mi a legjobb átok?

Szemébe nézni és nevetni.


De ha magaddal akarsz kiszurni akkor hajrá.

2019. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Láttam pár videót a neten, nem tanúskodik róla hogy visszaszáll!
2019. márc. 7. 09:09
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Jó pénzért persze, hogy megcsinálják. :D Vannak, akik ebből élnek, hogy lehúzzák az ilyen embereket, mint te. Igen, neked kell venni a gyertyát, de az nem nagy költség. De olyan 20 ezer körül van egy alkalom. És akkor jön a beetetés, hogy egy alkalom nem elég, kell legalább 3. Aztán majd talál más problémát, amit szintén meg kell oldani, nehogy bajod legyen. Otthagyhatsz százezreket, annyi lesz az eredménye, hogy az illetőnek lesz bevétele. De neked nem lesz jobb.

A pletykákkal nem kell foglalkozni. Mindenről pletykálnak. Aki ismer, az úgy is tudja, hogy mi az igazság. Aki meg mindent elhisz, az nem is igazi barát. Magaddal foglalkozz, éld az életed, ne azzal legyél elfoglalva, hogy más mit tesz, mond.

2019. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!