Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnek megvaltozni?

Hogy tudnek megvaltozni?

Figyelt kérdés

Vagyok en:

20eves viszonylag szep a sracoknak sikeres lany(bar nehany ejszakanal senki tobbet) a munkahelyen mar most sokat elert lany.

De ugyerzem nincs lelkem se erzelmeim es nem fogok mar szeretni mint egy kiegett sivar semmi..

Lassan ott tartok, hogy inkabb veget vetek magamnak mert amint valaki melyebbre akarna asni rajon, hogy jelenleg tenyleg nem vagyok tobb egonal es annal, hogy szep vagyok ahogy egy patronnal se erek tobbet..

Ezaltal fogalmam sincs, hogy mit kene csinalnom, hogy megvaltozzak tobb legyek ennel ne csak annyit tudjak magamrol, hogy megfektetnenek, mert hosszu tavon ez meg jobban tonkre teszi a nem letezo lelki vilagom

Ez most borzaszto zagyva lett de remelem valaki erti, hogy mit elek at es tud segiteni nehany tanaccsal ami nem annyiba merul ki, hogy menjek pszihologushoz(ami tervbe van amint az anyagi kereteim megengedik azokat az igen magas orabereket)bar felek, hogy ok se tudnak mar rajtam segiteni es jobb lenne ha eltavozna egy ennyire semmi lelek mint en.



2019. márc. 22. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia irj nekem, beszélgetünk 😊
2019. márc. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!