Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudhatnám meg hogy van...

Hogyan tudhatnám meg hogy van e érzékem a szellemvilág érzékeléséhez?

Figyelt kérdés
Mindig is hittem, és a mai napig is hiszek mind a szellemekben, mind a természetfeletti dolgokban. 21 éves vagyok, édesanyám néha lát szellemeket, sosem dicsekszik ezzel, vagy mondja másoknak, de ha esetleg rákérdezek akkor szívesen mesél róla. Egy lány aki szintén érzékeny a szellemvilágra azt mondta, hogy sokkal több rejlik bennem ilyen téren mint ezt gondolnám, mégsem tapasztaltam soha semmilyen jelenséget. Eléggé zavaros és problémás az életem, lehet hogy ezért sem látom még őket? Hogyan tudnám kideríteni hogy tényleg van e ehhez képességem/érzékem?
2011. júl. 26. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én most megmondom neked ingyen. Mivel nincsen így sehogy sem.
2011. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Attól, hogy te nem hiszel benne még létezhet. :)
2011. júl. 26. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerű.

Ha érzékeled a szellemeket, akkor van képességed hozzá, ha nem érzékeled, akkor nincs.

Mivel Te nem érzékeled őket, így nincsenek ilyen képességeid.

2011. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%
én is így hittem h nem érzékelem. de rájöttem hogy más tezgés frekvencián kell hallgatni a csöndet. (jobban tárd ki a szived és totálisan add át magad) és meg fogod érezni ha van ott valaki!! esetleg sötétbe menj be, hunyd le a szemed majd nyisd ki és lehet látni fogsz valamiféle villanásszerűséget, alakot bármit!! :)
2011. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Attól, hogy én nem hiszek benne még létezhetne, de én tudom hogy nincsen ! Remélem kielégítő volt a válasz :)
2011. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Akkor igyekszem nyitottabb lenni. :)


Nem, nem volt kiegészítő a válasz, hiszen a szavaid mögött én nem látom a bizonyítékot, de ez most nem ide tartozik! :)

2011. júl. 26. 22:13
 7/10 anonim válasza:
22%
Ha látod őket, akkor van. Ha nem, akkor nincs.
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Én a te szavaid mögött sem látok semmi bizonyítékot, sőt semmi bizonyíték nincsen a szellemvilág létezésére és Okker borotvájára hivatkozva nem is létezik.


Remélem kielégítetteklek:).

2011. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj! :) Én nem írtam sehol, hogy márpedig létezik! Csak azt mondtam ÉN HISZEK BENNE! ;)
2011. júl. 31. 08:20
 10/10 anonim válasza:
66%
Szellemek vannak. Én sajnálatos módon ezt tényként kezelem. Nagyon sokat olvastam arról, hgy az ember kiskorába 1-2-3 évesen, látja a természetfeletti dolgokat. Van az embernek egy ugynervezett harmadik szeme, ami a mai világ nézetei miatt, és félelmei miatt hamar bezárul. Arra gondolok pl, hogy a 2-3 éves lányodnak hogy magyarázod meg hogy nincs ott semmi a sarokba? Az a roppanás csak a bútorvolt? Te sem akarsz belegondolni abba, hogy mi van ha mégse? Ezek miatt az elfojtott dolgok miatt nem képes mindenki látni a szellemvilágot. Személy szerint én ennek örülök. Nagyon foglalkoztat ez a téma, de pl egy szeánszban sosem vennék részt. A világ minden kincséért sem. Tudom hogy vannak, nem kell hozzá bizonyízék..
2011. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!