Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy ideje fura dolgok történte...

Egy ideje fura dolgok történtek/történnek velem, nem tudom mire vélni, ti mit gondoltok róla? Remélem nem kergültem meg 😅

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos,voltak vannak olyan álmaim amik bekövetkeztek a múltban vagy a jövőben. Egy csak arcról ismert lánnyal álmodtam aki egy kislányt tartott a karjában az álomban. Megmondta a kislány nevét. Én pedig kértem hogy vigyázzon rá. Később találkoztam vele, terhes volt, lányt várt megkérdeztem a nevét, ugyanaz volt mint az álmomban. Meg hasonló tök furi dolgok történnek.

2019. ápr. 4. 16:25
 1/4 anonim válasza:
Kisiskolás koromban minden egyes halálesetet megálmondtam és tudtam hogy valaki meg fog halni. Első álmom mamám öccse volt, következő nyáron másik öccsének a veje, pár évvel később unokatestvérem kisfia, aztán unokatestvérem apja, majd mamám huga. Gyakorlatilag 23 éves koromig tudtam előre ki fog meghalni, megjelentek álmomban és mosolyogtak rám. Egyszer volt olyan álmom mikor koporsó volt mellettem és fel akartam nyitni, de valaki nem engedte, aztán jöttek hogy meghalt xy. Érdekesek ezek az álmok. Mostanában már nem szoktam ilyesmit álmodni. Egyébként baba pletykát jelent álomban.
2019. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is sok eseményt megálmodtam már előre. Terhességet a születendő gyerek nemét, halálteseteket, szakítást és apró jelentéktelennek tűnő dolgokat is. Pl. Exemmel mikor szakítottam, minden pontosan úgyan úgy és ugyan azon a helyszínen történt, mint az álmomban még a téma is stimmelt, amin összevesztünk. Szóval, nem kergültél meg kérdező! :)
2019. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, a válaszok is jók. Nem kergültél meg. :)
2019. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen megalmodom a holnapot, ha valami szokatlan vagy a megszokott monoton dolgoktol eltérő valami történik velem. Ezért is elkezdtem jobban figyelni az almáimra, mert nagyon hasznosak tudnak lenni.
2019. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!