Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történtek már veletek megmagya...

Történtek már veletek megmagyarázhatatlan dolgok?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen sztoriaitok vannak :)

És amikor ilyen dolgok történtek veletek milyen érzelmi állapotban voltatok?

Minden sztorit meghallgatok :)



2018. dec. 13. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyik nyári este,vidáman vacsoráztam amikor valami elzúgott mellettem.Mintha egy nyilat lőttek volna ki rám, csak célt tévesztettek volna.Csak hallottam, de nem láttam semmit.A hang két másodperc alatt a konyhaablakból az erkélyes szobáig ért(8 méter).

Eléggé ledöbbentem és percekig mozdulatlanul ültem a széken.

Azóta se értem, mi történt.

2018. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kreténpali ***** válasza:
18%

Egyszer nagyon fura volt, világosban kiittam egy 1.1l-es kupa tablettásat, következő emlékem, hogy körben táncolok, aztán valakit támogatok, kb úgy ment ez a valaki, mintha nem lenne lába, és eszméletlen lett volna, következő emlékem, hogy sötét van és sugárban hányok.


Ma sem tudom mi történt pontosan.

2018. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Én eddig mindent meg tudtam magyarázni. O.o
2018. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

1. Paranormal Activityt néztem 15 évesen egyedül otthon. Ja visszagondolva elég hülye voltam. Vihar volt kint és persze pont akkor ment el az áram , tél volt és sötét teljesen megijedtem xD aztán több helyre kiírták hogy több órás áramszünet lesz, mert elszakadt valami vezeték.


2. Egyedül szintén otthon, szülők dolgoztak. 17 voltam . Karácsonyig még volt két hét de anyáék már megvették az összes fényre erzekelos éneklős bogreket.

Egy pillanatban délelőtt megszólalt az összes. Minden szobában. És nem égett villany sehol. Para volt. Úgy megijedtem felhívtam apámat aki persze kirohogott. :D


3. Gyerekek voltunk, úgy 6 évesek. Nagy vihar, kicsapta a tv-t. Öcsémnek volt egy játék tűzoltó autója ami szirenazik. Abban a pillanatban ahogy a villám végzett a tvvel, az autó elkezdett szirenazni. Oké volt egy régi kisebb tv , bekotottuk azt a másik helyett. Ha a kis kocsin megnyomtuk a szirenat a másik tv automatikusan bekapcsolt. És fordítva.


4. Májusfa állítás idén, 20evesen . Jöttek a srácok én meg megkinaltam őket pálinkával . Hirtelen a szomszédba leszallt vagy inkább leereszkedett egy kék fénylő labda nagyságú valami. Én nem ittam és tisztan láttam hogy ott volt és egy srác is rajtam kívül. Aztán valszeg gombvillam lehetett, mert erősen villamos , viharos idő volt . Akkor nagyon megijedtem :D

2018. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
körülbelül egy évvel ezelőtt elkezdtem rendszeresen azt álmodni, hogy találni fogok egy macskakoponyát. nem tudom miért pont ezt, semmi olyan hatás nem ért a mindennapi életben, amiért ilyesmi történetet rakhatott volna össze az agyam, nem is értettem honnan ez a koponyázás, miért pont macska, és a többi. a legutolsó alkalom már nagyon élethű volt, másnap reggel említettem is a páromnak, hogy milyen érdekes, ezt álmodom már egy ideje, de a mai már nagyon valósnak tűnt. aznap hazafele menet átmentem egy dombon, ahol szó szerint belebotlottam, egy puszta közepén, a csontváz többi része nélkül egymagában egy macskakoponyába. ott nincs kitaposott út, csak elindultam a fűben és mégis egyenesen az utamba volt, ha pár méterrel odébb mentem volna észre sem veszem. én személy szerint sosem hittem abban, hogy a koponyák szimbolizálnak valami túlvilági vagy spirituális dolgot vagy bármi ilyesmit, de ez nagyon furcsa élmény volt. aztán ha már úgyis ennyit álmodtam róla és ilyen érdekes sztori lett belőle, felkaptam és hazahoztam. azóta itt van a szobámban.:D
2018. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
#4 Nem akarlak piszkálni vagy ilyesmi, de 15 évesen ne hogy már fossál a Paranormal activity-től (tudom hogy már eltelt azóta pár év és már nem 15 vagy). A Paranormal activity nagyon gagyi sz*r film. Nekem is úgy áradoztak róla hogy ilyen durva meg olyan kafa, aztán elkezdtem sorba megmézni őket, de kb a Paranormal activity 3-nál már úgy voltam vele hogy én nem kínzom ezzel tovább magam.
2018. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Drága nem vagyunk egyformák :) 4-es vagyok. Én csak megosztottam pár sztorit :D ha nem érdekel nem kell rá reagálni és nem kell belekötni.
2018. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Igen, pár éve történt. Kaptunk egy régi babát, letettük otthon a szekrényre. Magától elkezdett úgy rázkódni a szekrénysornak az a része,amin a baba ült,mintha valaki teljes erejéből rángatná,dobálná az egészet. Az egész családunk majdnem szívrohamot kapott. Azonnal ki is dobtuk a babát messzire és nem ismétlődött meg.
2018. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kulturban karácsonyi próban elmentek a telefonok és nem volt rajtul semmi,szelet éreztünk és minden visszajött,bla bla bla....
2018. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!