Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet élet egy másik...

Létezhet élet egy másik "rezgési" síkban, ugyanebben a naprendszerbe?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvastam, kiugrott názásoktól, magán utat választott természettudományos tudósoktól, kutatóktól hogy a naprendszer és az űr is tele van élettel. Mi emberek azért nem vesszük ezt észre, mert egyszerűen más frekvencialitáson van. Én ezt nem értem és arra kérnék valakit magyarázza el amennyire lehetséges. Ígérem, hogy megpróbálom megérteni. Mindent megteszek, hozzáolvasok csak megértsem.


Dióhéjban ha jól értem azt akarja az elmélet magyarázni, hogy a világnak egy bizonyos rezgési sávját érzékeljük. Ott van pl az elektromágneses spektrum. Ha az elektromágneses rezgés pl X frekvenciájú, akkor az röntgen sugárzás, ha Y akkor kozmikus sugárzás, de lehet látható fény, ultraviola vagy egyszerű hő, azaz infravörös. Ha jól értem ez magára a fotonra is igaz. Innen ered a következtetés vagy egy titkos kutatásból eredő információ, hogy van olyan frekvenciája - nem pusztán a fotonnak, hanem a vákkum-tengernek is, ami virtuális részecske-antirészecske párokból áll - ami számunkra érzékelhetetlen és egy másik élet számára ugyanolyan életet rejt magában mint a mienk vagy fejlettebb.


Nézzünk egy példát, hogy mire gondolnak. Szeretném megérteni ezért így magyaráznám el. Ott van pl az elektromágneses spektrum. Van egy tartománya, ami pl az infravörös tartomány. Ha nekünk nem lenne bőrünk akkor egyszerűen nem éreznénk a hatását. Nem is tudnánk a létezéséről, mert nem ismernénk. Nem lenne rá érzékszervünk. Azt mondanánk hogy nincs abban a frekvenciában semmi, pedig számos életforma abban a sávban éli az életét, ott tájékozódik, az jelenti számára az élethez biztosított körülményeket.


---


Mi van akkor, ha az el.spektrum más részei tartalmaznak ugyanilyen számunkra érzékelhetetlen információs sávokat, amikről nem is tudunk ?

Mint ahogy a génjeink is nagy részben ismeretlen funkciójú, azt hisszük selejt. A szemünk által látott dolgoknak is csak 5%-át dolgozzuk fel, azaz sok minden van még itt amit a szem detektál, de nem dolgozza fel az agyad. Ugyanígy az agyunk csupán 2%-át használjuk ki - azt hiszem ezt Einstein mondta - miközben a legnagyobb részben lehet a lényeg. Gondold el, ha ezek az általunk ismert sávok egy idegen civilizáció számára ismeretlen lenne. Mit látna a Földből? Semmit. Azt hinné egy gáz/folyákony massza. Nézz ki az ablakon ; molekula halmazok vannak mindenütt. Szemben egy fa. Pár mm-el arrébb levegő, aztán egy tó. Mindenfelé anyaghalmaz, de ha te nem tudnád dekódolni hogy ez fa, az víz az pedig levegő, akkor egy nagy katyvasznak látnád.Pont úgy mint mi a naprendszer többi bolygóit, hiszen nem ismernéd a frekvenciasávokat, nem tudnád elkülöníteni őket. Egyben egy nagy massza az egész. Mi van akkor, ha az idegenek is így látnakminket? Miközben van élet, fejlett civilizáció mondjuk a Vénuszon, Szaturnuszon, csak mi nem látjuk őket, mert nem tudjuk dekódolni a frekvenciákat ?


Én ezt úgy kopzelem el, hogy vannak a mindenséget alkotó húrok. Ezek a szuperhúrok a nevük mint fizikai elmélet tárgya rezegnek. Egy bizonyos frekvencia az elektron, másik a kvark megint másik a gluont fedi le. Rezgési frekvenciája függvénében vált mikroszkópikus alakot. Ugyanígy egy megint másik frekvencia estén, amit mi nem ismerünk lesz egy másik rezgési sík eletrkonja, kvarkja.


---


Felesleges abba belemenni, hogy megnézzük hogy X.Y mit kutatott erről, honnan vette a kutatáshoz szükséges infót, hol nyilatkozta le, mert a netről úgysem tudnánk. Felesleges szócséplés lenne. A lényeg, hogy meg kell érteni mennyi valóságalapja lehet. Azt gondolom, hogy egy bizonyos fejlettségi szinten ezek a civilizációk képesek lesznek olyan járművet alkotni, amik képesek ilyen "frekvenciaváltásokra". Azaz pl egy vénuszi űrhajó a legénységével képes lesz a mi sávunka lépni. Lehet hogy ezt mi egy bevillanásnak észleljük, ami egyezést mutat az UFO jelenségekkel miközben ők csak ugrottak egyet. Így lehetséges hogy nagyon sok idegen faj jön ide anélkül hogy a fizikai törvényeket megsértse, azaz a fénysebességet túllépje. Tudnillik ma az a legjobb bizonyíték az UFO-k ellen, hogy nem lehet túllépni a fénysebességet így nagyon messziről nem tudnának idejönni csak úgy. Viszont ez az elmélet a fizikai akadélyokat megkerüli. Van még egy csomó minden, de nem akarom leírni, mert így is túl nagy lére van eresztve. Örülök ha elolvassa valaki



2019. ápr. 25. 13:24
 41/97 anonim ***** válasza:
78%

A másik ok,hogy a mindent a tudománnyal magyarázok álláspont nem érdekel,az az,hogy a mai nagy tudományos álláspont szerint 100%-ig halállal végződő vérmérgezésből gyógyultam fel.Két hétig csak a feküdtem és egy szernek köszönhetően,amit már betiltottak,túl sokakat gyógyított volna meg.


Két hét után jutottam hozzá,pszichopata apám,akinek ráadásul ebből van a diplomája mondta,ha ezt beveszem,biztos,hogy belehalok ,ehhez képest eszméletlen gyorsan és erősen hatott,na és ez már 11 éves történet.

2019. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy nincs köze,az ember tudatalatt tud róla,elolvastam azóta a szakkönyvet,kb 95%-ig stimmel,pl kettős vásárlást csináltam,mindenből,ami fiús volt,megvettem "valakinek",de nem tudtam kinek,csak úgy megnyugtatott....De mindegy,mivel elég begyöpösödött és rugalmatlan a gondolkozásod úgysem értheted.....Viszont a könyv alapján sok dologra rájöttem,hogy ezért csinálom és változtattam rajta....
2019. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 Tislerics Máté ***** válasza:
64%

Nem ismerünk téged és apádat sem. Ha igazat írsz, akkor apád valóban lelki sérüléseket okozott neked. Őt párosítod a tudománnyal, ezért direkt elutasítasz mindent, ami tudomány.


Az hogy a suliban jól tanultál sz@rt sem ér. A magyar oktatási rendszer nem készít föl a kritikus, logikus, tudományos gondolkodásra. Nem tanít filozófiát, tudományos módszertant. Tehát nem felfedezőket, gondolkodókat, jó problémamegoldókat nevel, hanem ostoba droidokat. Az egyetlen életre nevelő hatása a stresszhelyzetek teremtése, a korai kelés, a rendszerszerű élet. Azt utálom a legjobban, amikor a tanár úgy kezdni, hogy: - Tudom, unalmas a matek, meg a fizika gyerekek de meg kell tanulni... stb... Tipikus elcseszett magyar oktatás. Nem hogy felkeltené az érdeklődést, nem hogy megértetné a tudományos módszer hasznosságát, vagy elmagyarázná, hogy ezekre is valaki rájött és ti is rájöhettek ilyenekre ha ügyesek vagytok. NEM! Tanuljátok meg! holnap röpdoga! (nekem volt nagyon jó és nagyon rossz matek tanárom is. Tudom miről beszélek: lehetne érdekesen magyarázni...)


Az embernek saját magának vagy az egyetemen kell rájönnie, hogy a tudomány az emberiség egyetlen eszköze a világ megismerésében. A legtöbb ember leéli úgy az életét, hogy a matek azért van mert meg kell tanulni. A fizika meg azért jó, mert Newton okos volt és kitalált csomó mindet, amit én úgyse fogtok soha használni.... Nem! használni nem fogod, de a mérnökök igen. ÉS a mérnökök csinálnak minden elektronikus és gépesített eszközt a világon. Fogalmatok sincs hogy működik. Ezért elkezdtek olyan dolgokat keresni ami sokkal könnyeben érdekessé tehető: Ez az ezotéria! misztikus és csak a kiválasztottak érthetik. Milyen csodálatos nemde? sokkal izgibb mint az unalmas matekórák a suliban... Hát igen...


Már csak egy kis lökés kell: Egy rossz apuka pl... És máris elutasítja az ember a tudományt és az ezoszeméthez fordul, annak ellenére hogy minden TUDÁS, amit megtanult vagy tapasztalt a tudományos gondolkodásnak köszönhető...


A tudományok sajnos túlságosan fejlettek lettek. Nem lehet konyhanyelven elmagyarázni az eredményeit. Már nincsenek magányos zsenik, akik otthon az íróasztaluk mögött kitalálnak egy forradalmi elméletet. Kutatócsoportok vannak! Egy adott területre specializálódott zsenik. Akik csak együtt képesek lépést tartani a tudomány fejlődésével. Egy átlagember ebből az egészből semmit sem érthet. Csak a sajtótájékoztatókon nézhet bamba pofával, hogy lefotóztak egy fekete lyukat... De hogyan? Nem fogod megtudni, mert ahhoz minimum fizikusnak kéne lenni. Ezért mondhatjuk, hogy valamennyire mégiscsak kénytelen az ember HINNI a tudománynak. Mert átlátni úgyse fogja. Csak ha beleássa magát. Az egyetlen bizonyíték arra, hogy a tudomány azóta is tartja magát a tudományos módszerhez és valóban felfedez dolgokat a működő modern technológia: Okostelefonok, internet, VR, MI, stb... Ezt látni szabad szemmel és működik!


Az ezotéria mindig is jelen volt az emberi civilizáció történetében. A misztikum. Gyógyító varázsfőzetek mindig érdekesek voltak. De csak a tudomány volt képes a mágiának hitt dolgokat megérteni és alkalmazni. Egy apa lehet bolond. De a tudomány attól még az emberiség legnagyobb találmánya!


Az egyetlen találmánya! Ugyanis minden felfedezés, vagy új ismeret megszerzése a tudományos gondolkodásból fakad. Imádkozással, random próbálgatásokkal, filozofálgatással sosem fedezünk fel semmit. Maximum ráhibázunk valamire.


Direkt találjatok föl valamit az ezoteria segítségével! Ja olyan még nem volt? SOHA? hoppá......

2019. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
12%

Nem elutasítom a tudományt,mivel most is veszem az Élet és Tudományt,hanem kritikus vagyok erősen a tapasztalataim alapján.


A másik nem olvastál végig én már rég elfelejtettem volna őket,ha nem derül ki valami egy éve,már minden vizsgálat,amihez nem kell per lezárult és avval zárták le,hogy ami történt,az súlyos bűncselekmény,mindenképpen bírósági pert kell indítanom,úgyhogy nekem elhiheted a világ boldog embere lennék,(mert amúgy más téren jó az életem,)ha nem kéne folytatnom ezt az egészet,3 éve azt hittem megszabadultam tőlük és kiderült,hogy nem.

2019. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
12%
Azért 3 éve,mert még volt valami,amiben közös tulajdonjogunk,úgy is belementem,hogy komolyabb anyagi veszteséggel járt nekem csak ne lássam őket többet.
2019. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 Tislerics Máté ***** válasza:
65%

#41! Ha annyira büszke vagy a kritikus gondolkodásodra, akkor miért nem vagy hajlandó eljátszani a gondolattal, hogy placebo hatás segített? A placebo jelenség kb. ismeretlen az orvostudomány számára. És csodás gyógyulások is történnek. Ha kritikusan gondolkozol, akkor kötelességed belátni hogy az, ami veled történt megmagyarázható lenne az orvostudomány segítségével is! Csak esetleg még nincs rá tudományos magyarázat. A tudomány belátja, hogy nem tud mindent. Te miért nem vagy ennyire bölcs?


Túl sok ember gyógyult volna meg... ok Tehát szerinted az logikusabb, hogy egy titkos háttérhatalom népirtást végez, úgy hogy az internet világában ez sosem derül ki... Na ezt hívják a magyar oktatási rendszer csődjének!


Ne magyarázzál, hogy te milyen okos és nyitott vagy meg átlátod a dolgokat. Aki összeesküvés elméletekben hisz az szimplán képtelen erre...


Az apád lehet bolond, de te viszont szűk látókörű és paranoiás vagy!

2019. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
0%

Azért vedd meg Kocsis G.István Tesláról írt könyvét tele volt olyan találmányokkal,amik nem futottak be,pedig személy szerint jobban tetszik,mint a villanykörte,az elektromosság engem is érdekel.


De az orvostudományt hagyjuk,ezek között kevesen vannak,akik gyógyítani tudnak.


Vérmérgezésesen 3 orvosnál jártam,hogy küldjenek el vérvizsgálatra és ultrahangra,nem tették meg kikiáltottak képzelt betegnek.Végül fizetős ultrahangra elmentem és a nő,azok után,amit látott nem engedett autóba ülni és telefonált a László kórházba és intézkedett.

2019. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 Wadmalac ***** válasza:
39%

Sokszorosan terhelt rögeszméssel nem fogok vitatkozni.

Vitázni képtelen, vitatkozni meg lehet kocsmapultnál sörtől pofonig.


Volt egy nő, aki mikor megtudta, hogy menthetetlen rákos, bedobta az összes otthon talált gyógyszerét másfél liter diet Coke-kal. Kiütötte, megmentették, csodálatos módon teljesen kigyógyult a gyógyíthatatlan rákból.

A mai napig nem tudnak rájönni az orvosok, hogyan.


Ez egy eset a sok millió nem csodaszerrel meggyógyult vagy csodaszerrel meghalt rákos között.

A placebo-hatást sem értjük a mai napig.


Csak ez nem érv a tudomány ellen, ahol milliónyi bizonyított, értett, kezelt, ismert, működő dolog közt van egy-egy, ami talány.


De mindegy, szódás lováról sem lehet a szemellenzőt lebeszélni.

2019. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
3%
A placebo hatás azért nem érdekel,mert mindenbe ugyanannyira hiszek,nincs különbség mégis sok minden másképp hat...Ráadásul kedves apukámnak köszönhetően,ez volt egyetlen,amiben nem hittem ,csak úgy voltam vele,hiszek egyes ismerőseimnek,akik egyébként pedig sok orvos ismeri,orvos mondta,hogy tudja,nincs a világon olyan antibiotikum,ami felérne vele,de nem beszélhetnek róla.
2019. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
3%

Nem a Máté nevű egyénnek írtam,hogy begyöpösödött és rugalmatlan,hanem a Malacnak.


Egyébként pedig az életben nem okosnak mondom magam,hanem olyan szinten bejöttek,amiket megjósoltam idézőjelben,hogy elég sok férfi barátom van,akiket érdekel a véleményem ennyi.

2019. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!