Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet élet egy másik...

Létezhet élet egy másik "rezgési" síkban, ugyanebben a naprendszerbe?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvastam, kiugrott názásoktól, magán utat választott természettudományos tudósoktól, kutatóktól hogy a naprendszer és az űr is tele van élettel. Mi emberek azért nem vesszük ezt észre, mert egyszerűen más frekvencialitáson van. Én ezt nem értem és arra kérnék valakit magyarázza el amennyire lehetséges. Ígérem, hogy megpróbálom megérteni. Mindent megteszek, hozzáolvasok csak megértsem.


Dióhéjban ha jól értem azt akarja az elmélet magyarázni, hogy a világnak egy bizonyos rezgési sávját érzékeljük. Ott van pl az elektromágneses spektrum. Ha az elektromágneses rezgés pl X frekvenciájú, akkor az röntgen sugárzás, ha Y akkor kozmikus sugárzás, de lehet látható fény, ultraviola vagy egyszerű hő, azaz infravörös. Ha jól értem ez magára a fotonra is igaz. Innen ered a következtetés vagy egy titkos kutatásból eredő információ, hogy van olyan frekvenciája - nem pusztán a fotonnak, hanem a vákkum-tengernek is, ami virtuális részecske-antirészecske párokból áll - ami számunkra érzékelhetetlen és egy másik élet számára ugyanolyan életet rejt magában mint a mienk vagy fejlettebb.


Nézzünk egy példát, hogy mire gondolnak. Szeretném megérteni ezért így magyaráznám el. Ott van pl az elektromágneses spektrum. Van egy tartománya, ami pl az infravörös tartomány. Ha nekünk nem lenne bőrünk akkor egyszerűen nem éreznénk a hatását. Nem is tudnánk a létezéséről, mert nem ismernénk. Nem lenne rá érzékszervünk. Azt mondanánk hogy nincs abban a frekvenciában semmi, pedig számos életforma abban a sávban éli az életét, ott tájékozódik, az jelenti számára az élethez biztosított körülményeket.


---


Mi van akkor, ha az el.spektrum más részei tartalmaznak ugyanilyen számunkra érzékelhetetlen információs sávokat, amikről nem is tudunk ?

Mint ahogy a génjeink is nagy részben ismeretlen funkciójú, azt hisszük selejt. A szemünk által látott dolgoknak is csak 5%-át dolgozzuk fel, azaz sok minden van még itt amit a szem detektál, de nem dolgozza fel az agyad. Ugyanígy az agyunk csupán 2%-át használjuk ki - azt hiszem ezt Einstein mondta - miközben a legnagyobb részben lehet a lényeg. Gondold el, ha ezek az általunk ismert sávok egy idegen civilizáció számára ismeretlen lenne. Mit látna a Földből? Semmit. Azt hinné egy gáz/folyákony massza. Nézz ki az ablakon ; molekula halmazok vannak mindenütt. Szemben egy fa. Pár mm-el arrébb levegő, aztán egy tó. Mindenfelé anyaghalmaz, de ha te nem tudnád dekódolni hogy ez fa, az víz az pedig levegő, akkor egy nagy katyvasznak látnád.Pont úgy mint mi a naprendszer többi bolygóit, hiszen nem ismernéd a frekvenciasávokat, nem tudnád elkülöníteni őket. Egyben egy nagy massza az egész. Mi van akkor, ha az idegenek is így látnakminket? Miközben van élet, fejlett civilizáció mondjuk a Vénuszon, Szaturnuszon, csak mi nem látjuk őket, mert nem tudjuk dekódolni a frekvenciákat ?


Én ezt úgy kopzelem el, hogy vannak a mindenséget alkotó húrok. Ezek a szuperhúrok a nevük mint fizikai elmélet tárgya rezegnek. Egy bizonyos frekvencia az elektron, másik a kvark megint másik a gluont fedi le. Rezgési frekvenciája függvénében vált mikroszkópikus alakot. Ugyanígy egy megint másik frekvencia estén, amit mi nem ismerünk lesz egy másik rezgési sík eletrkonja, kvarkja.


---


Felesleges abba belemenni, hogy megnézzük hogy X.Y mit kutatott erről, honnan vette a kutatáshoz szükséges infót, hol nyilatkozta le, mert a netről úgysem tudnánk. Felesleges szócséplés lenne. A lényeg, hogy meg kell érteni mennyi valóságalapja lehet. Azt gondolom, hogy egy bizonyos fejlettségi szinten ezek a civilizációk képesek lesznek olyan járművet alkotni, amik képesek ilyen "frekvenciaváltásokra". Azaz pl egy vénuszi űrhajó a legénységével képes lesz a mi sávunka lépni. Lehet hogy ezt mi egy bevillanásnak észleljük, ami egyezést mutat az UFO jelenségekkel miközben ők csak ugrottak egyet. Így lehetséges hogy nagyon sok idegen faj jön ide anélkül hogy a fizikai törvényeket megsértse, azaz a fénysebességet túllépje. Tudnillik ma az a legjobb bizonyíték az UFO-k ellen, hogy nem lehet túllépni a fénysebességet így nagyon messziről nem tudnának idejönni csak úgy. Viszont ez az elmélet a fizikai akadélyokat megkerüli. Van még egy csomó minden, de nem akarom leírni, mert így is túl nagy lére van eresztve. Örülök ha elolvassa valaki



2019. ápr. 25. 13:24
 81/97 anonim ***** válasza:
0%
78/81-es van egy olyan érzésem,hogy te kocsmákba jársz,ez nem baj ezt csak úgy mondom...
2019. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
71%

Mivel nem sikerült értelmesen megfogalmazni az állításodat, ezért nincs mire reflektálni.


Így nehéz... :(


Ezotériába se megy el, ha nem tudod megfogalmazni, mit akarsz.

2019. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
0%
Aham észérv fogódzkodó miértis?Szerintem te nagy tudományos barom még mindig itt rontod a levegőt,egyébként van visszaolvSVA ÉN IQ 0-RA PONTOZNÁM MAGAM,TUDJÁTOK VAN EGY nagy hibám hétvégén eljárok bulizni a vodkafröccsi,amit a fiúk fizetnek megárt....de ez a mostani véleményemért ne legyen hatással
2019. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
0%
Annyit még elmondok,hogy csak álmodoznak ,mert nem lesz eredmény azért egy hullámhosszon kell lennünk!
2019. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, én a kollégáimmal elfogyasztott 4 sör után is le tudom írni az állításomat magyar mondatokkal... úgy látom neked viszont józanul sem megy.


Utoljára megpróbálom:


1. Pontosan mit akartál leírni a placebóval kapcsolatban?

2. Mik voltak a körülmények a csodálatos gyógyulást illetően?

3. Ha jól értelmeztem a kisfiad szenvedett valami "reakciós reagálásra reagált" dologban:


"gyerekem mikor a kullancsra komoly allergiás reakciós reagálására reagált szerintetek mennyi placebo volt egy 5 évesnél"


Később már Lyme-kórt emlegettél...


4. Pontosan mit adtál a kisgyermeknek, vagy mit nem?

Egyik válaszodban írtad, (amit már töröltek, ha jól látom) hogy megtagadtad, hogy gyógyszeres kezelést kapjon.


Csak szólok, kiskorú veszélyeztetése miatt bíróság elé is állhatsz, ha a hagyományos terápiát megtiltod, és bármilyen nem bizonyított alternatív tablettát adsz a "tesztalanynak"


Több példát tudok, magyar jogkörnyezetből is, amikor a szülők megtagadták a kezelést ezoterikus terápia miatt és a kisgyerek meghalt. Bilincsben vitték el a szülőket, börtönben rohadnak meg.

2019. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
0%
Ad egy Mit akartam a placoval kapcsolatban kéRDEZed,az 5 éves gyerekem neM tudta mit vett be a gyÓGYszrertől teljesen elváltozott az arca és nem tudta 5 évesen mit adok be neki, de attól megggyógyult és az a homeoptia és ha megkérdőjeleznéd a mivoltát.mivel mér a placebot nem tudod mert akkor hazudsz,mi a kérdés,
2019. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
0%
Nem kisfiam van idióta hanem majd 19 éves kislányom van,akit most is keményen nevelek mert így kell ne legyen olyan here,mint a mai férfiak.
2019. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
79%

Látom megragadtad a lényeget...


Továbbra sem látok egyetlen értelmes magyar mondatot sem, illetve a kérdéseimet sem válaszoltad meg lényegében.


[link]


A homeopátia pedig hazugság. Nincs rá bizonyíték, hogy bárminek a kezelésében hatásos lenne. Cukorgokyócskákat eszel. Színtiszta placebó.

2019. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan mit akartam leírni a placeboval kapcsolatban?Hát szoktam nézni az Észbontók műsort és nem egyszer van benne egyetemista és ez a szégyen! Azt,hogy szerinted az 5 éves gyerekem és a macskám mit tudott arról mit adok be neki és mégis attól győgyult meg,mert a gyógyszertől csak rosszabbul lettek...Még mindig nehéz felfogni mit írtam?
2019. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
0%
85. Amíg gyógyszereztek a szüleim állandóan betegeskedtem,mikor 17 évesen nem voltam hajlandó több gyógyszert bevenni,azóta nem kapok meg semmit a körzetim,nem lát soha betegség miatt!!!!!! A gyerekemnél szintén nem adtam be a gyógyszert és jól tettem kiderült nagyon súlyos gyógyszer érzékeny gyakorlatilag nem vehet be semmit sem! Van még kérdés okoshülye!
2019. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!