Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az itt feltett...

Lehet, hogy az itt feltett kérdésekre olyanok is válaszolnak akik tényleg értenek hozzá?

Figyelt kérdés
Ezt elég bénán fogalmaztam meg. Sokat olvasgatok itt és akadnak válaszok amik egészen mások mint a többi. Pl. Red Vixen válaszai. Ő tanító? Spirituális mester? Honnan veszi azt amit ír?
2019. máj. 5. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Persze, ahogy a kormány is minden ígéretét betartja és a fizetése is mindenkinek túlzottan emelkedett és nincsen pénzromlás Magyarországon. Minden lehetséges.
2019. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt lehet, hogy nem értem.
2019. máj. 5. 15:35
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Ez szarkazmus volt. Ami a goromba emberek humora. Nagyon kevés az, aki érdemben tud válaszolni, mert a legtöbben trollok. Akik érdemben válaszolnak, azok letöbbször tudományos gondolkodással megoldott emberek és nem ezoterikus kitalációkat támogató emberek.
2019. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést vagy maga Red Vixen írta ki, vagy mindjárt idejön és elélvez :D
2019. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az utolsón jót röhögtem. Nem Red Vixen vagyok. Az elélvezős dolgot nem tudom. Ő kicsoda?
2019. máj. 5. 16:28
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát, hogy ő kicsoda? Majd amikor rájön, akkor bekövetkezik az, amit annyira szeretne, ráírok s taníthat...
2019. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De nem akarom bántani egy szóval sem, ha véletlenül sikerült, akkor már tudja, hogy még dolgozhat magán. Ha pedig nem, akkor nevet egy jót ő is...
2019. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval csak szemfényvesztés?
2019. máj. 5. 16:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ez a fórum a motorversenyzésről szólna és én kiolvastam volna több száz könyvet erről a témáról, órákig tudnék mesélni csak a súlypont áthelyezéséről egyik oldalról a másikra vagy a tapadás elosztásáról a fékezés, kanyarodás, gázadás között, akkor azt gondolhatnád, hogy egy profi versenyzővel van dolgod. De attól még, hogy sokat tudok beszélni erről, nem biztos, hogy 1:50 alatti köridőt mennék a ringen, ha pedig sohasem ültetem át gyakorlatba azt a sok információt amit összegyűjtöttem, akkor lehet, hogy nem is értem azt amiről beszélek, csak azt hiszem... A théraváda buddhizmusban pedig van egy mondás: "Papír buddhák nem mennek át a tűzön"
2019. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Vannak olyan váaszolók akik sokat és mélyen foglalkoztak az adott kérdéshez tartozó témával.

Nem is kell hívőnek, vagy elhivatottnak lennie ahhoz, amit ismer és jól tud.

Sajnos, a többség -ha éppen nem troll- csak hallomásból 'tud' ezt-azt és itt komoly szakértőnek adja ki magát.

A kérdező azért kérdez, mert hiányos a tudása - és éppen ezért nem tudja kiszűrni a helyes választ a ténylegesen rossztól, aztán a legközelebbi kérdezőnek hozzáértőként írja le rosszul tudott ismereteit.

.

AA féltudás rosszabb és károsabb a nemtudásnál.

2019. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!