Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vörös fonal a bal csuklón?

Vörös fonal a bal csuklón?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam már róla, hogy "egyfajta védőoltásként szolgál a léleknek". Én egyszer kipróbáltam, és amikor felkötöttük onnantól kezdve csak rossz dolgok történtek velem, érdekes módon amikor levágtam ezek megszűntek..mit gondoltok? vagy csak véletlen egybeesés lehetett? tényleg jó?

2019. máj. 6. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

bravó megint felültél egy ezoterikus dilinek.


de igen, van alapja.

2019. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon már tényleg csak beszólni tudnak?

Pofám leszakad hogy nem lehet már az emberhez normálisan szólni..

2019. máj. 6. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Jól mondja az első. Van alapja. Megvéd az értelmes emberektől.
2019. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én csuklómon már 3 éve ott van. Elsőnek tapasztaltam jó dolgokat, de mostmár ennyi idő után, kapok hideget meleget, mint minden más ember. Már nem is azért hordom, mert hogy védőoltás, meg varázs karkötő, hanem mert megszoktam, hogy rajtam van. Egyébként úgy irják, ha, van rajtam rontás vagy valami, akkor egy idő után, ha megtette a hatását, lekell hogy eseen. Na ezt, hogy nekem már 3 éve nem akarodzik leesni, őszintén nem tudom mire véljem :D
2019. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Elméletben meg fogja a negatív energiákat, szóval nem kimondottan szerencsét hoz és még az is ott van hogy nem kötheted fel saját magadnak, de am olvasd el

[link]

2019. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fordítva kellett volna fetekerni. Nem mindegy hogy óramutató járásával ellentétsen vagy egy irányban van felfűzve
2019. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy kitől veszed én nekem is van akitől vettem be energetizalta ;) azóta nyertem kaparóson is és a fiúval is kezd alakulni :)
2019. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért épp vörös, miért épp bal?
2019. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aha. És mi van akkor,ha a munkahelyen levetetik veled?

Egyébként a barátnőmnek van ilyen fonala, és csak a rossz dolgok történnek vele.

2019. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kapcsolódhat a dolog az Azázelnek" szánt kecskebak rítusához Jom Kippurkor. Nézzen utána, aki tud. Azazel Wikipédia Lehetőleg angolul.


Nem javasolnám ennek a skarlát karkötőnek a viselését!


A kínaik piros színű dolgai: az OK.

2020. jan. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!