Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kifelé nyíló bejárati ajtó?

Kifelé nyíló bejárati ajtó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kifelé nyíló bejárati ajtó tényleg rossz? A feng shui szerint akadályozza a beáramló életenergiát, inkább kifelé megy rajta, ezáltal a házban lévők energiája kevesebb lesz.


Keletre néz a bejárati ajtóm és szeretném, ha kifelé nyílna, mert kicsi az előszoba. Az előszobában van egy délről befelé nyíló ablak is. Az emeleten pedig van egy kétszer akkora üveg ajtó, ami nyugatról nyílik befelé, illetve egy ajtó méretű tetőablak is, ami kifelé nyílik, délre.


Feng shuin kívül máshol nem találtam semmi információt erről. Érdekelne, hogy a különböző irányzatokban, tanításokban van -e negatív hatása egy kifelé nyíló bejárati ajtónak.


Az ajtón lesz egy 0,14 m2-es homályos üveg betét is, ha ez számít.



2019. máj. 7. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

"akadályozza a beáramló életenergiát"

A kocsmák ajtaja kifelé nyílik, mégis mindegyikben energikusan zajlik az élet.

2019. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nna várjál várjál dubitus! 1.A kocsmák ajtaja kifelé nyílik, hogy megkönnyítse a kidobólegény munkáját, aki csak felkap egy részeg bunyózót és neki vágja az ajtónak és hopp! már kint is van a jó levegőn.

2. Ahol sok ember van, tömeg ott kötelezően kifelé nyílik, mert vész/tűz esetén úgy biztosítható a menekülés (nem feszülnek neki a befelé nyíló ajtónak)

3. fengsunyi szerint nem tudom, de szerintem azt mérlegeld, hogy az ajtó előtt van-e elég hely: csönget a vendég és te nyitod -- rá...

Nem valószínű, hogy jó megoldás.

2019. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!