Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti szoktatok gondolkodni...

Ti szoktatok gondolkodni ilyen végtelenségeken, hogy pl a világűr térben meddig tart? Meg az idő is ilyen, mikor volt a legeleje? És az előtt mi volt? Meddig lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon érdekesek ezek a dolgok

2019. máj. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
74%
Az Ezotéria » Egyéb kérdések kategóriába teszed a kérdésed és tudományos választ vársz? :) Minden oldalt meg kell vizsgálni ahhoz hogy közelebb kerüljünk az igazsághoz, ezért írtam hogy a tudomány a kvantumfizika által, a spirituális világ pedig Buddha elmondása alapján állít valamit erről a témáról, és jelenleg igazolni látszik a tudomány azt amit Buddha 2500 éve elmondott. Olvass utána tudományos oldalakon, ez van jelenleg, persze ettől még senki nem tudja a teljes igazságot, ezért is kutatják.
2019. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most még csak a fizikai térről megy az elmélkedés. Már azt sem tudjuk felfogni, hát még akkor hogy összezavarodunk, ha belegondolunk abba is, hogy ugyanazon a teren hány különböző dimenzió osztozik. Szerintem mindenki hallotta már, hogy ahol most éppen a te szobád van, ott ki tudja, mennyi minden van még, csak más dimenziókban. Nem látod, nem érzékeled, de ott van, csak dimenzióhártya választja el ettől a világtól.

Ezeken kívül továbbá asztrálsík, egyéb síkok és stb.

És ezt mind végtelen módon elképzelni.

2019. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
82%

Mivel a világűr folyamatosan tágul,nem lehet pontosan megmondani,hogy mégis mekkora.Az idő pedig minden bizonnyal az Ősrobbanáskor kezdődött.Az idő előtt történtek,azok egy más időkeret,és egy más világ részei voltak.~Hawking


Van még a bizonyom "Múltiverzum elmélet",ami röviden arról szól,hogy a mi univerzumunkon kívűl még több ezer/millió másik van,más fizikai törvényekkel stb.Így elméletileg az is lehetséges,hogy végtelen számú éned van egy másik univerzumban.

2019. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
76%
Én azon szoktam gondolkodni, hogy mi van ott, ahová a világegyetem ki fog tágulni.
2019. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, ez a kérdés.. a tudósok is csak találgatják
2019. máj. 10. 21:39
 16/44 anonim ***** válasza:
41%

@15 te teljesen hülye vagy? mi az hogy a tudósok találgatják hogy mi van ott ahova ki fog tágulni a világegyetem ?


semmi értelme nincs a kérdésnek. nem tágul az semerre. tágul és kész. nincs ott semmi, ahova tágul. vákum se. tér se.


nincs iránya a tagulasnak, csak annyi h belülről nézve kifele tágul. a semmibe.

2019. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
😊😊 ez jó vitatéma
2019. máj. 10. 22:38
 18/44 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nincs ott semmi? Olyan nincs hogy valahol nincs semmi, valami mégis van 😊
2019. máj. 10. 22:43
 19/44 anonim ***** válasza:
26%

nem, ez nem jó vitatéma ne haragudj...


mindenesetre sztem troll vagy, tulzott emoji használattal akarod elhitetni h éretlen személy vagy, miközben jot röhögsz a kommenteken. nekem 8.


szóval mi az egyáltalán hogy "ott" ??


nincs "ott", mert nincs tér... ergo nem is lehet ott semmi...


ez olyan mintha földszintes a házad és a 4éves gyereked folyton kérdezgeti hogy mi van a 3. emeleten, mert ugy állt össze a világképe h minden háznak van 3 emelete és nem érti mi az hogy a tiednek nincs... és hiába nyaggat téged hogy mi van a harmadikon, ha egyszer semmi....


mivel nem tudod neki megmutatni, hogy NINCS 3. emelet (hátha el van dugva stb.), ezért ink ráhagyod hogy jólvan akkor a harmadik emeleten vannak a [vmiuncsidolog-aminemérdekli-agyereked-hogynekérdezzen-többet] és akk nyugi lesz.


szóval mondjuk azt hogy az univerzumon kivul lineáris algebra jegyzetek vannak felhalmozva, mert aki ilyeneken gondolkodik és ennyire retardált vagy annak tettei magát az valszeg fullra leszarja azokat.

2019. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
74%
Mivel az Univerzum nagy része sötét anyag,miért ne lehetne az Univerzumon kívül is ez?
2019. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!