Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti szoktatok gondolkodni...

Ti szoktatok gondolkodni ilyen végtelenségeken, hogy pl a világűr térben meddig tart? Meg az idő is ilyen, mikor volt a legeleje? És az előtt mi volt? Meddig lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon érdekesek ezek a dolgok

2019. máj. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert nem úgy van definiálva az univerzum te észgyerek
2019. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
34%

És honnan szeded hogy "az univerzum nagy része sötét anyag" ?

Mert ez megint kamu már megbocsáss.

Mind olyan retardáltak vagytok, szomorú ;(

2019. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
53%
Fizika szakon vagyok,had tudjam már tudjam már,hogy miből áll az Univerzum...
2019. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
34%

Retardált vagy.


Nem hiszem el hogy fikán vagy.


Megsúgom, többször annyi sötét energia van mint sötét anyag. De nembaj

2019. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
48%
*fizikán
2019. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
61%
Másrészt elég szomorú egy fizika egyetemre járhatsz ha olyanokat mondasz amiket írtál xd
2019. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
85%
Az Univerzumon kívüli részre mindenki csak találgat,senki sem tudja biztosra...Hozzateszem,még mindig több a sötét anyag alkotja az Univerzumat,mint a megfigyelhető égitestek...Szeretem,amikor olyan emberek magyaraznak,akik életüben nem néztek végig egy dokumentumfilmet😂Javaslom,hogy nezzetek utánna a Multiverzum elméletnek is,ami az egyik legelképzelhetőbb...Ha az elmélet igaz,akkor miért ne lehetne feltételezni azt,hogy esetleg kívül is megtalálható a sötét energia a sötét anyaggal együtt...De ezek még egyszer mondom csak feltételezések...
2019. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
57%
Univerzumot*
2019. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen emberekre szokták mondani mint itt egyes kommentelők hogy: ,,Ha csendben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna.”
2019. máj. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Na jó, hát akkor ne folytassuk 😊 Én akkor is abszolút hülyeségnek tartom az ilyesféle magyarázatokat. Nekem ez kb olyan mese, mint az ősrobbanás.. Honnan tudják, hogy mi van a világűrön kívűl? És honnan veszik, hogy meddig tart a "széle"? Mi válassza el a semmitől? Nem vagyok hülye, csak ezekben nem hiszek
2019. máj. 11. 06:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!