Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen álmaim/képz...

Miért vannak ilyen álmaim/képzelődéseim?

Figyelt kérdés
Ha egy bizonyos magasságban/pózban van a fejem, és úgy alszok el / próbálok elaludni képzelgek, mindig rémeket látok, tegnap 4x is előfordult elég rövid idő alatt, és nem voltam stresszes jobban mint máskor. Tegnap azokat haluztam, hogy egy hosszúhajú kislány késeket szúr a bal combomba, aztán mintha egy hang azt sugallta, hogy ez valós, és még jobban megijedtem, a szívem majdnem kiesett a helyéről mikor (nagynehezen) felkeltem. A másik az az volt, hogy nyomást éreztem a mellkasomon, mintha ülnének rajta, illetve a másik 2 az pedig sötét alakok/arcok a szobában, mitől lehetnek ezek? Majdnem minden nap előfordul legalább 1x

2019. máj. 20. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Alvásparalizis
2019. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ez akkor jön elő, miért alszol úgy el, minden egyes nap?????
2019. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Más pózban nagyon nehezen tudok elaludni #2
2019. máj. 20. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szellőztess ki.
2019. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden pozba el lehet aludni

Mondd az nehanyszor magadban hogy "elobb utobb ugyis elalszok"

Es 5 perc mulva mar alszol is

2019. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta. Alvasparalizis. Ilyenkor az a legrosszabb hogy alig bír felébredni az ember, mozdúlni sem tud.

Nekem is kb 12 évesen kezdődött és ez sosem múlik el, már 32 vagyok. De már nem érdekel annyira, már nem félek tőle.

Úgy tudom elkerűlni, hogy nem alszom el hanyat fekve. Pedig nekem is az volt a leg kényelmesebb. De már csak hasonfekve alszom. Hozzá szoktam.

2019. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!