Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sors szándékosan terelte az...

A sors szándékosan terelte az utamba?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy találkoztam egy férfival kb janurtól kezdett ott dolgozni ahól én is dolgozom. Egy buszmegállóban szállunk fel! Eleinte nem is érdekkelt csak köszöntünk és annyi. Aztán elkezdünk beszélgetni ilyen kisebb dolgokról és 1-2 mondat volt. És ez folyamatosan így ment majd elkezdett nézni és mosolyogni mindig ha meglátott. Nekem is neki is komoly kapcsolata van. Április végén 1x kocsival jött be a munkahelyre és megvárt a buszmegállóban, hogy fel vegyen. És együtt mentünk be. Azóta olyan elutasító nem néz már, köszönni köszön meg próbál még beszélgetni. De oké persze élettársa van, meg nekem is van párom, csak egyszerűen nem értem miért nem tudom kiverni a fejemből. Miért kellett most találkoznom vele? Eddig más busszal jártam és elkerültem, csak kivették azt a járatot Januártól! Ő ahogyan elmondta, most helyezték vissza ebbe a műszakba. Úgy gondolom valami dolgom van vele, csak nem tudok rájönni, hogy mi. Nem kell elítélni nem csalnám meg a páromat soha.

2019. máj. 20. 23:01
 1/4 MR.X. ***** válasza:
28%
A sors vagy jót akar vagy rosszat...annyi a lényeg, hogy mindig valasztás elé allít, DE a döntés mindig az emberé!
2019. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez egy szép barátság kezdete lehet.
2019. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rájönni, hogy mi??? XD

Elég tisztán láttam a benned lévőt ő felé, és hát... egy elég nyilvánvaló önismereti kúrzus ez.

2019. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:

Tetszik neked. Csak valld be nyugodtan magadnak, nem kell a sors mögé bújni, az meg külön aggasztó, hogy előre szabadkozol, hogy te aztán sose, meg különben is, neki is van kapcsolata. Neki láthatóan ez ennyi, felszínes munkatársi viszonyulást mutat, itt csupán te vagy az, aki olyasmi felé sodródik, ahol végül, ha nem vigyáz, a két szék közül a padlóra fog esni.

De ha annyira sorsot akarsz belelátni: "Miért kellett most találkoznom vele?" - azért, hogy gondolkodj el a jelenlegi kapcsolatodon, van-e értelme folytatni még, vagy már rég kihűlt, csak nem tűnt fel, vagy feltűnt, csak jobb a kényelmesben.

2019. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!