Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély arra...

Szerintetek van esély arra hogy kísért a szellem a lakásban?

Figyelt kérdés

Ha valaki fel akasztotta magát egy lakásban van esély rá hogy a lelke vagy a szelleme ott ragadt a lakásban?


Az életársam tudja hogy meghalt itt egy pasi és állítása szerint általában este 22 kor és hajnali 3között azt érzi mintha valaki nézné őt és rossz érzése van, és nem tudom azért mert paranoiás vagy mert tényleg így érez ha meg igen hogyan vessek véget ennek? Néha szegyel nekem erről beszélni.



2019. máj. 27. 03:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Rossz kategória. Rakasd az ezósba, majd ott bólogatni fognak hogy ja, vannak szellemek... Nem, képzeld nincs esély rá hogy nem létező dolgok vannak a lakásodban.
2019. máj. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Indokolatlan félelem. Ha nem tudna az esetről akkor nem is érezné azt, hogy valaki nézi. Csak paranoiás, mivel az elég egyértelmű, hogy nem látta azt ahogy egy szellem nézi, így nem is tudhatja biztosra, hogy van mitől félnie.


Érdemes lenne rábeszélni, hogy beszélgessen erről egy pszichológussal. Addig meg szerezzen be egy kis fogyasztású éjszakai lámpát ami épphogy csinál egy kis fényt és ne legyen sötétben mert attól csak még jobban parázik gondolom.

2019. máj. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha meg csak parázik akkor mért nem vállalja fel hogy hisz a szellemekben?

Mért tagadja le hogy nem hisz benne de nem is mondja azt hogy nincsenek mért kell tagadnia hogy hisz az effélékben?

Nem bízik bennem hogy mellettem teljesen őszinte lehessen minden témában?

2019. máj. 27. 04:27
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

"Ha meg csak parázik akkor mért nem vállalja fel hogy hisz a szellemekben?"


Hát azt már akaratlanul is felvállalta azzal, hogy elmondta, hogy fél ettől az érzéstől. Ha biztosan úgy gondolná, hogy nincsenek szellemek akkor egyértelműen nem félne attól, hogy esténként nézi őt egy.


"Mért tagadja le hogy nem hisz benne de nem is mondja azt hogy nincsenek mért kell tagadnia hogy hisz az effélékben?


Nem bízik bennem hogy mellettem teljesen őszinte lehessen minden témában?"


Nem hiszem, hogy ez lenne a gond, szerintem csak szégyell erről beszélni. Legalábbis magamból kiindulva, én szégyellenék arról beszélni a barátnőmnek, hogy félek valamitől ami elég nagy eséllyel nem létezik.

2019. máj. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Ajánlom figyelmedbe az alábbi videót:


https://www.youtube.com/watch?v=0CE4u6asq_s


Viszonylag jól elmagyarázza hogy miért van olyan érzése az embernek néha mintha szellemek lennének körülötte.

Egyébként az én otthonomban is történt haláleset és nekem is néha volt olyan érzésem egy időben mintha nem lennék egyedül a szobában, előfordul, van rá magyarázat, szóval nem kell parázni.

2019. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nincs.
2019. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Ami nem létezik az nem tud se kísérteni, se nézni az éjszaka közepén.
2019. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki hiszik a szellemekben, akkor betudja annak, hogy igen, itt pedig szellem van, mondhat az ellentábor akármit.

Szóval,ha ti hisztek benne,akkor igen, ott van a felakasztott ember szelleme.

ha nem hisztek neki, akkor engedjétek el, csak bebeszélni magának a párod, hogy van ott valaki.

2019. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Nos, szellemek vannak, aki elfogadja ezt, az elfogadja, aki nem, az nem.

Azt hiszik sokan, ezt kötelező elhinni, holott nem.

Az, aki tapasztalt már szellemet vagy jelenséget, az tudja mi a különbség.

De persze a sok általánosítás, ami a válaszokban van, nem meglepő.

Attól, hogy valaki ott halt meg, nem lesz ott a szelleme, annak az esélye nagyon csekély. A lelke főleg nem lesz ott, mivel a szellem és a lélek is máshova kel át, más időtartam alatt.

Az ember sok mindent képes érzékelni, már aki képes, van aki nem. De ez ilyen, különbözőek vagyunk, ezt valaki nehezen fogadja el.

Mivel az ember ahol él, energia lenyomatot is hagy maga után, ezért akár azt is lehet érzékelni.

De ha ez a félelem az előtt kezdődött mielőtt tudta volna az esetet, akkor talán van alapja a félelmének.

Ha az után, akkor viszont elhiteti magával.


Miért nem beszél neked erről? Na vajon miért, mert számára ez kényelmetlen és latod, mennyi ember szólja le a másikat, csak itt, akkor képzeld el, milyen lehet az, ha egy számára kedves ember, aki számára a minden, ilyen szinten le szólja. Nem biztos, hogy utána képes lenne benned megbízni.


Az itteni utálat, ami csak fröccsög, bármelyik kérdéshez is fordul az ember, szörnyű. Ez a társadalom, mindig is ilyen volt.

2019. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Aki öngyilkos lesz, annak sokkal nehezebb az átmenet és tovább itt marad.Ők általában zavarodottak is, hiszen a gyötrelmeik az öngyilkosság után is velük maradnak.Valószínű most szenved a lélek és segítségre volna szüksége.Talán néhány öszinte ima segíthet, kérni kell Istent, hogy vegye magához a lelket és békére leljen.Ha ezek után is érzi a párod, akkor meg kell tisztittatni , szentelni a házat hozzáértövel.
2019. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!