Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez és hogy tudnék segíteni...

Mi ez és hogy tudnék segíteni rajta a tudtán kívül?

Figyelt kérdés

Egy közeli, szeretett hozzátartozóm évekkel ezelőtt egy buliban szellemidézésen, asztaltáncoltatáson vett részt.

Részleteket nem tudok, csak annyit, hogy történt ott valami, amitől mindnyájan nagyon megijedtek és sürgősen befejezték.

Én nem hittem ezekben a dolgokban, de azóta az illető tett egy 180 fokos fordulatot, totális személyiségváltozáson esett keresztül.

Előtte egy céltudatos, vagány srác volt, aki tudta mit akar az élettől,tervekkel, jövőképpel.

Egy jóképű, diplomás fiatalember volt, de magánéletében azóta sorozatosan csinálja a baromságokat, tipikus önsorsrontóvá vált. Megtagadva mindent amit azelőtt gondolt,tervezett, tetszett neki, vagy vonzó volt számára.

Kedves, kellemes, humoros társasági ember volt, ma már egy barátok nélküli agresszív idegroncs, aki egy mentális beteg befolyása alatt áll.

Több személyes dolgot nem írnék róla, ne is kérdezzetek!

Az lenne a kérdésem - mivel nem vagyok jártas ezen a területen - hogy "megszállta" valami, vagy mi történt vele és mit lehetne tenni, hogy ezt elűzzem?

Gondolhatjátok, hogy mennyire elkeserítő lehet a helyzet, ha szkeptikusként kiírtam ezt a kérdést!

Mindenféle "csodaasszonyokhoz", meg "csodaemberekhez" ne küldjetek, mert részben erre nincsenek százezreim, másrészt nem hiszek bennük.

Kivéve, ha valaki tud olyan segítséget, amit meggyőző történettel alá is támaszt!

Lehet, hogy csak az ima marad?


2019. jún. 12. 22:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10

Nővel él együtt.

És most, hogy így mondod, valóban van benne valami.

Előtte egy baráti társaságban voltak, számára teljesen közömbös volt, de inkább negatív véleménye volt róla.

Küllemében is teljesen ellentétes a az általa ideologizált nővel.

2019. jún. 13. 11:04
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
9: Nem tanfolyamot kell végezni hanem a tifár egy kezelést tud végezni a barátodon. Én az Arolo 2-t végeztem, azzal 28x kell kezelni 12 óránként, ha megszálló van, és elmegy a megszálló, de ezt személyesen kell megtenni. A tifár 2-t nem tudom, hogyan működik, az egy felsőbb szintje ennek, de lehet távkezelni, tehát lehet a barátod tudta és közreműködése nélkül használni.
2019. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12

Áááá, akkor teljesen félreértettem!

Azt hittem, hogy ez olyasmi, mint az agykontroll tanfolyamok, de így még szimpatikusabb, ha azt tapasztaltad, hogy még hatásos is. Az anyagi vonzatát már meg sem merem kérdezni tőled...

Vártam vissza a 6-ost, mert nyugtalanít ez a mondata:

"A már ajánlott reiki lehet, hogy eleinte esetleg segít, de később biztosan sokkal rosszabb lesz."

Erről mit gondolsz?

2019. jún. 13. 19:51
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

írok magánba (6-s vagyok)

AROLO TIFAR I.-59 ezer

(A jelentkezés feltétele: AROLO II. elvégzése., az előtt meg az AROLO I, ezek árait nem találtam )

AROLO TIFAR II.-77 ezer

aztán gondolom, mivel ez nem lesz elég, EXORCISTA KÉPZÉS is kell, ebből a III. ára 87 ezer...

2019. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Szellem kapcsolódhatott hozzá. Ha érdekel, akkor privátban meg tudom adni annak a hiteles, tapasztalt embrnek a telefonszámát aki tud tényleg segíteni.
2019. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13: Passz. Szerintem arra gondol, aki ezt írta, hogy a biblia egyes részei szerint az ezotéria káros ezért tiltott dolog, és végül csak rosszul sülhet el.

Azért nem válaszol talán, mert nem tudja tapasztalattal alátámasztani.

2019. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább rossz befolyással van rá az az "elmebajos", akivel együtt él.
2019. jún. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A tifár szóról a kufár jutott az eszembe. Tudod, kérdező, hogy az arolósok-tifárosok is elég húzós áron dolgoznak. Drága, fizetős tanfolyamokon kapják a ``tudást'' a német mestertől, aki Krőzus módjára él. :)


Érdekes eset, amit leírsz.


A túli erői véleményem szerint léteznek és óvatosan kell velük ``játszani''. A túliról (asztrális stb.) való tudás is nagyon össze van zavarva ... szándékosan, mivel egyes érdekkörök ebben monopóliumot igyekeztek kialakítani maguknak ... a vallásokat is ebben a szellemben írták meg.


A szféránk egyébként nagyon zavaros - tapasztalatom szerint. Sok rossz dolog történik.


Használhatod Jézust, mint gyógyítót. Tekintsd egy tiszta alaknak, vonatkoztasd el a Bibliától és a zsidóktól és csak magában tekintsd, vegyél fel vele személyes kapcsolatot és szívedből, teljes hiteddel, lelkeddel kérd, hogy oldja meg, ha lehet a problémát. Ez az igazi imádság.


A magas és tiszta szimbólumokat tudnunk kell kiszabadítani az alacsony rezonanciájú keretekből, ahhoz, hogy működni kezdjenek. Ez a mágia (ami a teljes létezéssel szinkronban van). Sok sikert hozzá! (Találj valami személyes megoldást! A probléma lehet, hogy valóban okkult ... tehát rejtett módon keletkezik és rejtett módon oldható meg.)


Csak egy gondolat:

a mentális beteghez könnyen kapcsolódhat valami alacsonyabbrendű (ellenséges) entitás ... és onnan történhet a barátod felé a mesterelés, az irányítás. Lehet, hogy van egy finom, fluidikus kötelék kettőjük között, ami akár erősödhet is.


A tudat ébersége, ereje és a saját létünkért való felelősségvállalás arra szolgál, hogy (lehetőleg) ne essünk ilyen csapdákba.

Még egy: a káros szenvedélyek mind gyengítik az aurikus teret (és a finomanyagi paraziták az aurában könnyebben megtelepedhetnek.) A fizikai világunk is tele van parazitákkal (parazita mintázatokat alkalmazó emberekkel), a finomanyagi világ nehéz és szennyezett szférájában még sokkal több a (trükkös) parazita és még inkább kitanultabbak.


Voltam én is hasonló esetben .... égi segítség is jöhet. (Ez kb. attól függ, hogy a barátoddal mi a szándék vagy hogy a barátodnak mi önmagával a szándéka.)


Lehet, hogy a tifárosok is tudnak tenni valamit (szellemi segítőkkel dolgoznak). A rendszerük érdekes, a mesterük furcsább, egy kis szerénység ráférne szerintem.

2019. jún. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

``falat vont maga köré''


- Nagy hiba. A történelem során sokan elkövették.


Tifár: ez egyébként a kabalisztikus Tiferetet (a Nap Szférát jelenti), ezt azért istenítik, mert a Nap Szférát (a Fiút) kiegyenlítettnek tartják és az Atya képének.

Ők úgy mondják egyébként, hogy ``atlantisziakkal'' dolgoznak. Atlantisz angyalaival. (A hangzatos dolgokkal egyébként nem árt óvatosnak lenni.) Exorcizmussal is foglalkoznak, tudom ... ezek egyébként elég húzós dolgok. Latin nyelvet használnak, a Római Rituálét ``utánozzák''. Pápának öltözik be a Mester és hasonlók. Gyakorlatilag elit-okkultizmus ez katolikus köntösben. Erősen fizetős.



`` igen valami olyasmi lehetett, amit sejtesz; de mivel nem tudod megmondani, hogy mi történt azon a szellemidézésen, amiért abbahagyták, így csak találgatni tud egy kívülálló.''


- Ebben is lehet valami.


``A már ajánlott reiki lehet, hogy eleinte esetleg segít, de később biztosan sokkal rosszabb lesz.''


- Köszönöm. Ez egy nagyon érdekes gondolat. (A 6-os válaszoló közössége lehet, hogy, akár távolról is, tudna segíteni). Tiszta lélek a legjobb gyógyszer.


``Az anyagi vonzatát már meg sem merem kérdezni tőled...''


- Szerintem minimum egy ``százas''. Húzós cucc ez, nézd meg a mestert!

Megismered az Iskolát, ha megnézed a Mestert. :)

(A reiki kedvezőbb árú, de ott is megy a pénzéhség. )


Még egy gondolat:

nem igaz az, hogy mindent ingyen kell csinálni, de arany-ár alatt is lehet dolgozni.


Amilyen ez a srác,

az történik vele.

Leginkább ő segíthet

magán.


Egyébként most

erős szellemek vannak

a világban.


Általános értelemben

vett tanácsom:

Egyszerű, tiszta élet

a legjobb.


Figyelőre teszem a kérdést,

mert érdekel, hogy ebből mi lesz.

2019. jún. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!