Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt veletek életek során...

Történt veletek életek során valami paranormális dolog?

Figyelt kérdés
Megmagyarázhatatlan eseményekre gondolok :D szellem, UFO stb.
2019. jún. 12. 23:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát ez a temetős sztori nálam kiütötte a biztosítékot..K.O. ma sem alszom! Amúgy nagyon jó történetek,a kérdezőé is érdekes volt. Sok minden lehet a világon,amire nincs magyarázat.
2019. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hat ez a temetős sztori tenyleg nagyon durva. Kíváncsian varom a többit ha esetleg meg valakinek van hasonlo tortenete, akar ismerose :D
2019. jún. 13. 14:42
 13/21 A kérdező kommentje:
Fuu jut eszembe volt egy ismerosunk akinek volt egy 4 eves kisfia. Az anyukája meselte nekunk,hogy szerinte ő látja a szellemek mert gyakran ment be a szobájába es mindig latta hogy beszelget valakivel. Olyan is volt hogy megteritett a "baratjanak", pedig csak ketten voltak. ( mar ott frászt kaptam volna :D ) A legdurvabb resze a sztorinak az volt mikor furdette a kisgyereket és kiment valamiert egy masik helyiségben aztan mikor visszaert a gyerek a kadban a víz alatt volt. Ugy kellett felrangatnia az anyukajanak , szinte mar fulladozott a vízben, erre kerdezte tole hogy mi volt ez ,miért dugja a fejet a vízbe es erre annyit valaszolt a kisgyerek hogy a barátom volt.
2019. jún. 13. 14:47
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva..a gyerekek "látják" a szellemeket állítólag,olyan 6-7.éves korukig. Ki tudja? Senki sem tudhatja,mi van oda át.
2019. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Számomra azért annyira érdekes, hogy senki nem hisz a szellemekben, meg a tudomány is olyan biztosan tagadja - pedig nincs bizonyíték a nem létezésükre, legalábbis ahogy én tudom -, mégis szinte mindenkinek vannak ilyen történetei. Eddig akárkit kérdeztem személyesen is, mindig tudott kapásból vagy három esetet mondani. Én úgy gondolom, hogy sok minden lehet, amit nem látunk, erősen limitált, amit vesznek a receptoraink. Nem tudom ti hogy vagytok vele, engem például nem zavarna, ha kiderülne, hogy tényleg léteznek ilyen lények, akármik legyenek is. Az még olyan normálisnak, megszokottnak tűnik. Az űrlények gondolatától viszont a hideg kiráz, pedig tudományosan is valószínűbb a létezésük. Arra a kék gömbös dologra mondta egy ismerősöm, hogy állítólag azok számolnak be ilyenről, akiket elvittek az ufók. Kösz, nem. A láthatatlan lakótársakat elviselem, azt, hogy az engedélyem nélkül taxizzanak, azt már nem. Bízom benne, hogy csak gömbvillám volt. 5-ös voltam :)
2019. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az USA megerősítette hogy léteznek földönkívüliek. Miért csak mi élnénk egyedül ebben a hatalmas univerzumban? A nagy részét nem is látjuk...Öregapámat a 70-es években hazáig követte egy ilyen ismeretlen repülő tárgy, úgy ment a traktorral hazafele ahogy csak tudott. Annyira megijedt hogy beszögelte a háza összes ablakát, ajtaját...ez azért elég erős bizonyíték arra,hogy tényleg látott valamit. Én is láttam már pár elég megmagyarázhatatlan fényt az égen, pedig nem is keresem őket és egyáltalán nem vagyok megszállotja a témának. (ahogy a szellemes dolgoknak sem)
2019. jún. 13. 17:33
 17/21 anonim ***** válasza:
UFO-val kapcsolatos dolog eszembe jutott. Ez nem most történt, kb.20 évvel ezelőtt. Anyukàmék egy kis faluban laktak (anyu és apu) ketten egy házban. Egy ismerősünk,aki normális tanult ember,zaklatottan mesélte,hogy egyszer éjszaka,amikor arra járt autóval,nagyon megijedt mert ilyen kistermetű,ember szerű, fehéres lényeket látott (többet is) anyuék kiskertjében!! Akik jöttek-mentek, lehajoltak, nagyon bele voltak fedkezve a "munkába" Ez az ismerős még sok-sok évig beszélt erről az esetről mindenkinek,nagyon megijedt,mint az őrült hajtott haza! Anyuékat kérdeztük,ők nem vették észre semmit,mélyen aludtak. De,viszont anyu nekem mondta, többször hallott éjjel kintről ilyen vékonyka hangon beszélni valakiket,ilyen cirippelő hangon,ő úgy mondta,mintha kínaiak beszélnének,de nem mert ki menni megnézni,hogy mi volt az.
2019. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ott helyben kaptam volna szívrohamot :D
2019. jún. 13. 22:33
 19/21 anonim ***** válasza:
Èn is nagyon-nagyon félek az ilyen jelenségektől..mert TUDOM hogy léteznek!
2019. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Ki tud jobb kamu történetet írni?
2019. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!