Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt veletek életek során...

Történt veletek életek során valami paranormális dolog?

Figyelt kérdés
Megmagyarázhatatlan eseményekre gondolok :D szellem, UFO stb.
2019. jún. 12. 23:56
1 2 3
 21/21 Articuno2000 válasza:
100%

Már több paranormalis eseményben volt részem, leírom az érdekesebeket.


Ez volt az első paranormális élményem amire emlékszem, talán még óvodás lehettem ekkor. Egyik este lefekvés hez készülődtünk, én tipikus kisgyermekként lázadtam az alvás ellen de persze nem vált be. Anyukám még elalvás ellőt el ment wc-re(ekkor tályt költöztünkbe a házunkba szóval egy szobán kellet osztoznak) a folyosón égvehagyta a lámpát. Én kaptam az alkalmon és felültem az ágyra és néztemki az ablakon, a szomszédoknál akire rállátam már nem égtek a villanyok, gondolom már rég aludtak mert késő volt. Egyszer csak jobb oldalon meg jelenik egy narancssárga felhő alakú arc ami gonoszan mosolyog rám. Pár másodpercig nézet rám utána villant egyet és abban a pillanatban elment az áram, utána még pár másodpercig nézze engem utána elkezdet felfelé haladni az utcán. Anyukám ezután érkezett vissza és nem értette miért nincsen áram. Tudom ez eléggé hihetetlen de tényleg meg történt.


KB 3.osztályos lehettem, mikor suli után ellenzem anyukám munkahelyére, hogy majd vele megyek haza. Mikor meg érkeztem a munkahelyre akkor csak én, anyum és a takarítónő volt ott. Egy kis beszélgetés után a takarítónő elment folytatni a dolgát, én párperc múlva el mentem körülnézzni, a munkahelyen ahol van egy előadó terem teljesen sötét volt bent és én bemenni készültem a mikor még láttam egy halvány, fehér ruhás, hosszú hajú nőt. A takarítónő nem lehetett mert teljesen más öltözetben volt még a haja is jóval hosszabb volt mint a takarítónőé. Azonnal befutottsm anyához, és azóta nem láttam azt a valamit.


Ez nyári szünetben történt, hogy befogatunk egy cicát eleinte csak a házban volt, hogy szokjon minket és ne barangoljon el. Szóval egyik nap egyedül voltam otthon a macsekkal épp tv-t néztem ő pedig aludt. Egyszer csak felriad álmából(ez enyhe kifelyezés) és veszettül el kezd rohanni és fel mászott a kanapéra, a szörét fel borzolta, farkát hátra csoválva, füleit hátra csapva elkezdet nézzni egy pontot és elkezdet rá morgni és fujtani. Ez után hátrál i kezdet majd ismét menekülni felém, mikor elfutott mellettem után még csapott a hideg szó szerint majd még fagytam nyáron talán 30 fok lehetett akkor. Olyan volt mintha ez a hideg szó szerint üldözné a macskát, majd egy szer csak abamaradt. Én pedig elmentem egy takaró ért mert még mindig fáztam a nyár közepén. Ez amúgy többször is lejátszódott a nyár folyamán, de hálisten már aba maradt.


Ez az est nem olyan rég történt. Szóval egyik este 22 00 óra után kiindultam pokemon goal játszani. Van a falunk an egy vasútállomás, miután végeztem a játékbeli teendőket haza felé vettem az irányt, de pár lépést sem tetem mikor egy árnyék ember elsuhant előttem ilyen gyerek lehetne mert elég alacsony volt. Másnap megint ekkor tájt mennem ki, a vasútállomással majdcsak szemben van egy benzinkút. Már akút közelében jártam (ami jól kíván világít),a mikor még pillanatottwm egy magas görnyedt hátú árnyék embert. Oda siettem de persze senki nem volt ott, más mere meg nemtudott volna elmenni úgy, hogy ne láttam volna. Más nap meg kérdeztem otthon, hogy haltak e meg arra fele de nem tudtak senki ről


Tavaly torna órán eltöröt a könyököm és kórházba kerültem, és másnap már meg is műtöttek. Már korábban is estem át komolyabb műtéteken gyerek koromban, de akkoriban ilyet nem tapasztaltam. Na szóval miután már 1-2 napja lábadoztam a műtétből, egyszer csak furcsa érzésem támadt mintha valaki állna mellettem de nem volt ott senki. Éreztem a jelenlétét ami furcsa megnyugtató érzés volt, mintha azt akkarná közölni nem lesz semmibaj. Mi után ki engedték a kórházból amíg jobban nem lettem éreztem őt, aztán egyszer csak megszünt. Ezzel úgy voltam biztos, hogy valamelyik gyógyszer mellékhatása lehetett, de ebbe csak azt furcsáltam, hogy a korábbi műtétek után egyszer sem éreztem ilyet.


Ez kimaradt az elejéről ezért ide írom.

Olyan 6-7 éves lehettem mikor a szobámba játszottam, egyszer csak egy női hang a nevemen szólít azt hitem anyukám akkar valamit ezért vála szóltam rá. Mi az! Válasz nem érkezett ezért még egyszer kiálltottam picit hangosabban.. De semmi. Folyam a játékot és megint hallottam az a női hangot, nem töröltem vele de után hangosan hallottam, hogy a nevemet mondja. Ekkora már ideges lettem és fel kiálltottam, hogy MI VAN!! Válasz nem jött, ezért lementem és megkérdeztem anyut, hogy mit akart de azt mondta, hogy nem kereset és rá kérdezett, hogy kivel kiabálok, itt teljesen lefagytam. Ez többször is meg ismétlődő, de soha nem jöttem rá honnan jön hang, de az biztos, hogy a házból jött.


Na egy picit hosszú lett na mindegy. Ezek voltak az érdekesebbé, a többi már csak apróságok mint pl: meg húzta valami a hajam vagy mágrántota valami a ruhámat, vagy már többször hallottam a hálót kutyám és macskám ugatás át és nyávogását.

A múgy az utca ahol a házunk van régen temető volz (avar kori) lehet, hogy köze közevan a sok furcsasághoz.

2019. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!