Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális jelenség, vagy...

Paranormális jelenség, vagy stressz?

Figyelt kérdés
Az anyám három évvel ezelőtt majdnem minden este egy fekete ruhás kalapos férfit látott a szeme sarkából a laptopja mellett. Otthonról dolgozott, de kipihent volt, és energikus, ugyanis nem volt hosszadalmas feladata a gépnél. Elsőnek nem akarta bevallani, mert félt hogy nem hinnénk neki, de végül bevallotta hogy akárhányszor a szobájába indul, egy fekete ruhás alak jelenik meg neki. De ha oda néz, nem lát semmit. Volt hogy már nem csak ott, odakint az udvaron, és minden egyéb helyen látta. Csak tegnap feljött szóban, ezért utána néztem a dolognak. Viszont már régen nem látja. Csak annyit írnak róla hogy MIB azaz man in black egy valós személy. Nem szellem, nem paranormális jelenség, egyszerű fekete ruhás emberek voltak anno. Viszont kimondottan ilyen fajta szellemekről nem tudtam meg semmit. Egy picit hiszek bennük, de azért természetesen vannak kételyeim. Esetleg valaki tud erről valamit? mitől láthatta, tényleg létezik-e ilyen

2019. jún. 20. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Igen létezik..már mint, egy szellemi árny alak. Nagyon sokan látták már! Az én rokonaim is beszámoltak hasonló jelenségről. Sok kisgyerek is "látta" már. Nem tudni miért jelenik meg,majd tűnik el egy idő után. De látni szoktak olyat is,hogy fekete kapucnis alak,arc nélkül. Egy biztos,ezek a másik síkon vannak,az asztrál világban.
2019. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Volt osztálytársam is szokta látni, a tesói azóta is ezzel csesztetik... nem tudom mi lehet
2019. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nos ez nekem elég általános szellemnek tűnik. A legvalószínűbb, hogy egy korábbi ott lakó ott, vagy a közelben halhatott meg és a szelleme a házához/lakásához kapcsolódik. Ahoz amit az előttem szóló két válaszoló írt, annyit, hogy tuti, hogy nem ugyan azt a szellemet láttátok, mert ez nem EGY általános szellem, hanem, ha valaki meghal és a szelleme a házához/lakásához kapcsolódik, így jelenik meg az új lakó(k)nak. Kvázi tuti, hogy mind más-más szellemet láttatok. Egyébként ezektől a szellemektől egyláltalán nem kell féni, mert ártalmatlanok. Jó persze az sem mindegy, hogy milyen ember volt élő korában. A leg jobb megoldás, hogy megpróbáljátok fölvenni vele a kapcsolatot EVP-vel (telefonps hangfelvevőt bekapcsoltok és kérdeztek tőle és minden egyes kérdés után kivártok kicsit, aztán visszahallgatjátok, hogy válaszolt e valamit a szellem), vagy esetkeg Ouia táblával, de azzal nagyon óvatosan. Ha sikerült felvenni a szellemmel a kapcsolatot, akkor pedig szépne, finoma, tapintatosan mondjátok meg neki, hogy ez már a ti házatok/lakásotok, de tiszteletben tartjátok, hogy az övé volt, ha akar maradhat is, meg is lehet lenni egymás mellett, de ha nagyon zavar titeket a jelenléte, akkor szintén finoman és tapintatosan kérjétek meg, hogy menjen el, esetleg segítsetek neki átkelni a túlvilágra.



A Man in black jelenség egyébként egyáltalán nem szellem jelenség. A lényeg, hogy világszerte, sok olyan emberhez állított már be általában két furcsa öltönyös kaplapos, egyesek szerint kissé robotias alak, aki talált valamilyen ufóktól származható tárgyat, vagy látott földönkívülieket és ezt meg akarta osztani a világgal. A Fekete ruhások pedig erélyes szavakkal (sosem fizikálisan) lebeszélték ezen embereket a tervükről és ha volt adott ember birtokában valamilyen földönkivüliektől származható tárgy, azt elkobozták tőle.

Nagyon érdekes téma. Így keress rá google-ön: A Man in black jelengég. Persze ha érdekel. Szerintem nagyon érdekes téma. Én már kb mindent elolvastam róla a neten amit találtam.

2019. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!