Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyerekként szellemet idéztünk....

Gyerekként szellemet idéztünk. Lehet ebből utólag baj?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulás. Két-három lány kitalálta, hogy szellemet idézne. Én nem akartam benne lenni, de elkezdtek azzal ijesztegetni, hogy ha nem csatlakozom, akkor a szellemek megszállnak/megtámadnak/valami hasonló. Persze bedőltem ennek és csatlakoztam.


Igazából - ha jól emlékszem - az egész annyi volt, hogy megfogtuk egymás kezét, és ezt kántáltuk: "Szellemek, ha itt vagytok, adjatok jelet"


Rögtön utána valami kattant/pattant/reccsent a szobában, nem tudom hogy mi üyködtünk-e valamit vagy csak véletlenszerű egybeesés.


Utólag lehet valami baj ebből, vagy nem kell emiatt aggódni?


2019. júl. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog semmi történni, csak belemagyarázzátok.
2019. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekként kb mindenki idéz szellemet szerintem, de senki nem veszi igazán komolyan. 8-9 évesen mi is nagyon menőnek gondoltuk, párszor ráhoztuk a frászt egymásra, de ennyi.

20 év telt el, tudtommal egy démon se üldöz. Pedig volt olyan, hogy annyira beparáztattuk magunkat, hogy tényleg nem tudtuk megmagyarázni, ami történt. :)

2019. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell aggódnod, de ne szokjatok rá.:D

Szerencsétek volt.

2019. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!