Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mást is aggasztja, hogy...

Mást is aggasztja, hogy utólag, miután feldobta a bakancsát a földbe fogja végezni a férgek eledeleként?

Figyelt kérdés
Engem megrémiszt a tudat, hogy bérelt helyem van a férgek étlapján. Na nem érdekelnek a vallások, és a többi szellemes túlvilági izé is messze áll tőlem. Viszont nem tudok nem arra gondolni, hogy a földben fogok megrohadni. A hamvasztás jól hangzik, de különféle szokások miatt felejtős. Másfelől a temetőknek van egy bizonyos hangulata, ami miatt úgy érzem, hogy egy csomó halott ember maradványa van a talpam alatt. Na izé... végül is magam sem tudom minek raktam fel a kérdést.
2017. máj. 26. 17:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem az aggaszt ha feldobom a bakancsomat visszaesik és jól fejbevág.
2017. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én a halálról beszélek olyan ,,képletesen", érted már?
2017. máj. 26. 17:34
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Mi bajod van a férgekkel? Minden féreg egy-egy élet, ami azért létezhet mert a számodra már többnyire felesleges tested táplálékául szolgál. A férgek utána elpusztulnak, valamelyik az elrothadt testével majd egy virágot táplál, egy másikat az anyja visz egy fecskefiókának és így tovább. Haszna származik belőled a világnak, számtalan számodra felesleges, esetenként viszatetsző életnek jelented majd az életet közvetlen vagy közvetve. Ha elégetteted magad, mindez kárba vész. Részemről koporsó nélküli temetést szeretnék egyszer, éppen azért hogy ne nehezítsem a rám pályázó kukacok sorsát :) Ami inkább undorít, hogy miután meghalsz, kimennek a hullaszállítók, akik úgy bánnak a testeddel mint egy darab tudod mivel, aztán bekerülsz egy hűtőtepsibe, amíg ilyen vagy olyan okok miatt fel nem boncolnak, ugyanúgy bánva a testeddel mint akik odavitték. Szétbontanak, megnézik amire éppen kíváncsiak, aztán visszagyűrik a hasüregbe, a kéztörlővel és a csokipapírral, energiaitalos dobozzal együtt. Aztán van még egy utad a kemencébe, ahol kazalba raknak a többiekkel mint a krumpliszsákokat, amíg várod hogy sorrakerülsz hogy a lángok martalékává válhass. Onnan meg kikaparják a hamvaid mint a teakályhából a salakot. A tied, meg ami maradt az előzőből. Persze ha van hozzátarrozód aki minden lépésnél kísérne, és a megfelelő mennyiségű tízezrest teszi a megfelelő zsebekbe, akkor egy minimális imitált tiszteletet még kaphatsz, de hát mi értelme már, ugye. Amúgy is olyan őszinte lenne mint a 20 éves bombázó szerelme a 62 éves pénzeszsák felé :) Szóval minden relatív, kinek mi az undorító.
2017. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
én hamvasztást és vízbeszórást fogok kérni.
2017. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont most fordítottam egy írást, ami erről szól. Amikor meghalsz, utána már rohadtul nem fog érdekelni, hogy mi történik a testeddel :) Most azt írod, hogy "a többi szellemes túlvilági izé is messze áll tőled", de amikor ott leszel, csak ámulni és bámulni fogsz, hogy milyen gyönyörűséges a túlvilág :)
2017. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#3

Mit érdekel engem, hogy milyen hasznosak a kukacok csak ne engem zabáljanak fel. Legalább, ha elégetik a tested nem fog a földben aszalódni, megrohadni. Láttál te már rothadó holttestet? Iszonyú büdös undorító és hátborzongató. Tudván azt, hogy mondjuk valakinek a szerette úgy fogja végezni, hát már a gondolat is sokkoló.

2017. máj. 26. 20:12
 7/22 A kérdező kommentje:

#5

Nekem nincs lelkem sem helyem a kitalált túlvilágban.

2017. máj. 26. 20:14
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam már rothadó testet többféle stádiumban, szétszakadt testet, szétégett testet, és a halál számtalan egyéb megjelenési formáját, valamint láttam már boncolást is, nem hiszem hogy tudnál nagyon újat mutatni. 4 méterre a föld alatt viszont tökmindegy hogy nézel ki, senki nem fog fél órán át ásni, hogy utána megcsodálhasson. A kukacnak is ennie kell, spórolsz a gázszámlán is ha nem sütteted magad, ha pedig úgy érzed lelked sincsen, akkor meg úgyis mindegy nem? Akkor már legalább a kukac had érezze jól magát :)
2017. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8

Nem tökmindegy szerintem, mert nem mindegy mit hagysz magad után. Nem hagyhatok magam után egy rothadó holttestet. Nem adok enni a férgeknek, belőlem nem esznek. Legdélebbis az kéne, de azok az átkozott hagyományok miatt nincs mit tenni. Nekem amúgy mindegy lenne csak a büszkeségem és a rossz viszonyom a férgekkel állandó harcban állnak a logikus énemmel. :D Például sok mindent nem tudok felül írni hiába gondolkodom logikusan. Például a vértől való félelem férgek, bohócok meg ilyesmik. Nincs mit tenni, mert nem vagyok gép. Egyébként előben láttál ilyen morbid dolgokat? Engem biztos utána pszichiátrián vittek vola és évekig sokkban lennék. :D

2017. máj. 26. 20:59
 10/22 anonim válasza:

Alapvetően semmi bajom a túlvilággal. A kukacok az idő múlásával már nem zavarnak, Huszon évesen én is irtóztam tőle, 40 fölött pedig elfogadtam. Az idő ebben az esetben megoldja a problémát.

Jelenleg, teljesen hidegen hagy, hogy mi történik, ha már elmentem. Most azért "aggódok", hogy majd ha menni kell, keveset szenvedjek és ne szoruljak mások jóindulatára.

2017. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!