Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » 30 évesen alig történt velem...

30 évesen alig történt velem valami. Enni idősen tapasztaltnak kellene lennem?

Figyelt kérdés

dec. 29. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ez tuti ezo és feng-shui kérdése?


De egyébként 28 évesen én sem érzem magam olyan tapasztaltnak, mint a filmekben látom a hasonló korúakat. Vagy van egy-két magát nagyon durván előadó volt osztálytársam, akik nagyon úgy tűnnek, mintha már mindent is megéltek volna. De hát egyrészt csak a fele igaz, másrészt nincs univerzális receptje az életnek, hogy csak akkor vagy oké, ha ennyi idősen már túl vagy egy házasságon is.

Én egy hét éves kapcsolatnak vetettem véget ebben az évben, előtte nem volt max tiniszerelmem, de azok sem jutottak tovább egy-egy randin, egymás megölelésén. Mégis aztán 20 évesen lett egy komoly kapcsolatom hirtelen, amiben már minden volt. Csak idén kiderült, hogy ennyi idő után már csak én akartam hinni, hogy ez fejlődik is valahova.

Szóval akkor most igazából mi a tapasztalat? Mivel kéne rendelkezned 30 évesen?

dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól vagy így, mi a fene bajod van?!
dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
dec. 31. 11:52
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
Én ott voltam, és azt csináltam, ahol és amire az életkorom predesztinált. Gyerekként játszottam, kamaszként feszegettem a határaimat, hülyeségeket csináltam, és begyűjtöttem az érte járó pofonokat. Fiatalként csajoztam ezerrel és a mának éltem. Házasodtam, gyerekeket nemzettem és neveltem, elváltam, hátrahagytam mindent, és újrakezdtem mással. Ezúttal az igazival. Éltem itthon, éltem külföldön. Laktam városban, éltem vidéken. Most (60+) még mindig nem érzem úgy, hogy olyan ménkű sok minden történt velem. Szerintem ebből sohasem elég, és életünk végén mindig lesz mit megbánnunk, amit nem tettünk meg.
jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!