Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elképesztő paranormális dolog...

Elképesztő paranormális dolog történt nálunk.Tapasztalt már itt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Szellemekről néztünk filmet erről beszélgettünk közben.Anyu azt mondta ha ezek léteznének adnának valami jelet.

Hirtelen rossz szag lett a szobában.

A lámpa kiégett a tv mellet és egy kicsit durrant mikor kiégett.

Majd hideget kezdtünk érezni,de olyat a 25 fokos szobában hogy azt néztük minden ablak be van csukva,de be voltak csukva.

Anyu már itt nagyon félt de ami utána jött sikítva futott ki a szobából.

A filmben azt mondták hogy hangosan kérni kell ha van itt valaki adjon jelet.

Mikor kimondtam hogy mutass egy jelet,a tv mellett lévő porcelán tál ami kb kettő kg négyszögletes talpú,elkezdett mozogni billegni,majd láttuk ahogy csúszik 30 cm-t az állványon és leesett összetört.

Kifutottunk,kihúztunk minden elektromos dolgot és a szobaajtót is kulcsra zártuk.

Most reggel mikor benéztünk a tál darabjai a szoba négy sarkában voltak és a szoba közepén egy darab volt.

Anyu fél,most megyünk a nagyszülőkhöz este már ott alszunk.

Ők is azt mondták hívjunk papot.

Mit lehet ilyenkor tenni?



2021. febr. 28. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Brrrr... Félelmetes. A végén, Ti lesztek a magyar Ghostbusters.
2021. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Akitakarsz ***** válasza:
57%

Azta még soha nem történt velem ilyen de várj gyorsan kitalálok egyet


Ha tegyük fel igaz akkor meg gratulálok xdd minek idézgettek szellemeket

2021. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Egy negatív szellemi entitás úgy döntött kicsit "játszik" veletek, és lakmározik-fürdik a félelmetekben.

Hívjatok papot, ha ebben hisztek, de próbáljatok belül pozitívnak, szeretetteljesnek lenni, és ezt kifelé is sugározni.

Valamelyiketek gondolom kicsit jobban spirituális beállítottságú, - lehet egyébként is fél szemmel rajtatok volt valaki - és ennek az estének az együttállásait, - TV műsor, hogy hívjátok, a félelem-

ki is használta az adódó rendkívüli alkalmat.

2021. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap amúgy is nagyon erőteljes telihold volt!
2021. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Indítsatok Youtube-csatornát, ahol az ilyen paranormális jelenségeket kutatjátok. Csináljatok előnyt a félelmetekből.
2021. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hármasnak igaza lehet. Nálunk is volt, hogy néztük, amint az ajtó ki-be csukódik, huzat nem volt, ablak ajtó csukva. Ja, és ha olyan huzatt lett volna, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna. Kb. egy olyan 3 percig mozgott a cuccos.
2021. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Még van:

Lehetett egy olyan 3-4 éve... Nem tudtam aludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hallottam, amint valaki (valami) a nevemet súgja a fülembe, olyan rekedt, morgó démoni hangon. Nem aludtam, az bíztos! Még ugy reflexből rá kérdeztem, hogy ki az, erre anyum a másik szobából, hogy kihez beszélek. Hallottam, a hang forrását, hogy nem a szobám egy másik távolabbi pontjáról jött, hanem a fülembe súgta a nevemet. A becenevemet. Tisztán és érthetően hallottam. Még mások is számoltak be ilyenről, hogy hallották, amint a nevüket mondja, szólítja egy ilyen morgó hang.



Egyszer éjjel felébredtem, csak egy alakot láttam átsuhanni a szobán. Nem az a tipikus filmes átlátszó fehér szellem volt. Ugyancsak átlátszó, de inkább rendes, normális színekbe, mintha egy átlátszó ember lenne (vagy hogyismongódjam). Nem nézett rám csak úgy "céltalanúl" suhant át, mintha nem is érzékelt, volna engem. Láttam az arcát, a körvonalait, fel is lehetett ismerni, hasonlítottam is valakihez, aki meghalt, akit ismertem.

2021. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezért számomra nem is kérdés, hogy léteznek..
2021. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha igaz lenne előkaptad volna a mobilodat és lefilmezed
2021. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Ezelőtt 18 évvel??? Azt hiszem, hogy akkor még olyan régi gombos telefonom volt. Számitógépem sem volt. Még youtube sem volt akkor. Azt hiszem, 2005 ben lett számitógépem. Hogy akkor mit csináltunk? Volt GTA 3, Need for speed Underground, Gothic 2, Delta Force Land Warrior, Insane, és Hi5- a facebook elődje. :))))))))
2021. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!