Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Jing és Jang. Tér és antitér....

Jing és Jang. Tér és antitér. Ha a tér változik, akkor az antitér változatlan?

Figyelt kérdés
Azonban mivel mi töltjük ki a teret, ezért mi vagyunk az antitér. Eként megközelítve: az antitér az változó/változik, tehát a tér az változatlan. Amennyiben elfogadjuk a jing és jang-ot, úgy a térre vetítve be kell lássuk hogy az ősrobbanás elmélete anyag szempontjából ha igaz, akkor el kell vetnünk a táguló világegyetem táguló tér elméletét. Főleg hogy gyorsulva tágulásról halandzsáznak. Neked erről mi a véleményed, tér/antitér, a fent vázolt aspektusból közelítve.

2012. aug. 28. 19:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%

Amilyen terminust használsz a jing jang féle spirituális világra, az ilyen formában nem igaz explicite a fizikában használatos azonos fogalmakra.


Az univerzum egyre gyorsulóbb ütemben tágúl. Ősrobbanás lehetett, de ez nem feltétlenül igaz. Van statikus azaz állandó univerzum modell is és annak is hasonlóan erős érvei vannak.

2012. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az én válaszom tömény szarkazmus volt. Nem baj, ha nem értékeled.


A Jing és Jang voltak az első szavaid, amiken rögtön megakadt a szemem, nem kellett keresgélnem. Mivel később is így írtad, biztosra vettem, hogy vagy elmebeteg vagy, vagy trollkodsz, hiszen aki ilyen komoly témáról ír, annak minimum helyesen ismernie kellene ezen két nevet. Mivel nyilvánvalóan nem így volt, maradt a fenti két lehetőség, így megengedtem magamnak azt a minőségű választ, amit írtam.

2012. aug. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent amit a nem beavatottak tudnak, nos az a tudás nagyjából jelen pillanatban 200 évvel van elmaradva a beavatottakéhoz képest, és ez exponenciálisan növekszik. "

Beavatottak... :D Beavatottátok egymást az ovis pajtikkal?


Még csak szerda van... nem kezded kicsit korán az LSD trippet?

2012. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Tehát:

Vannak a "beavatottak",akikhez képest mindenki lemaradt 200 évvel?

Mibe avatták be őket?A hülyeségbe?Kitalál valaki egy ilyen baromságot,aztán elkezded osztani az észt,hogy te beavatott vagy,vagy mi fene.A nagypofájúságba és az egoizmusbaba is be lettetek avatva,az jól látszik.

2012. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%

Le vagyunk maradva hozzád képest?Miben?Maximum abban,hogy nem vagyunk akkora barmok,mint te.

Ha valóban 200 évvel fejlettebb vagy,építs magadnak egy űrhajót és lődd bele magad a Napba.

2012. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha ez a kérdés komoly, és, amit írsz, az is, akkor sürgősen fordulj orvoshoz, mert szerintem nem vagy normális.

Ilyen összefüggéstelen zagyvaságot, amiket írsz, régen olvastam!

Ráadásul olyan téveszméid vannak, hogy hihetetlen!

"Beavatottak", meg hasonlók...

Nem vagy komplett, ijesztő az irományod.


De szerintem inkább kamu az egész, mert ilyen zavart elme nemigen van, vagy mégis?

2012. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
még ennzit írni , ugye nem gondolod hogy elolvasom a hülye kérdésed
2012. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ismételni önmagam, a kérdés nem kamu.

Innentől kezdve nem reagálnék a kommentekre, majd csak akkor ha érdemleges komment akad. Ennek megfelelően megköszönöm az 50-es IQ alattiak eddigi hozzászólásait, és most már kíváncsi lennék az 50-es felettiekére is. De leginkább a 200 környékiek vagy az afelettiek válaszadását várnám.

2012. aug. 30. 21:10
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Szóval utánanéztem az elméletednek, és igazad van. Rengeteg könyvet olvastam ezekről a témákról és magam is sokat gondolkoztam rajta, de végül te felnyitottad a szemem.

Viszont annyi kivetnivalóm lenne, hogy a válaszom első feléhez hasonló csak és kizárólag egy magányos és nem kevésbé sikertelen életű embertől érkezhetne, akinek az intelligenciaszintje még csak meg sem közelíti a 20-at.

2012. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha innen akárkinek is 50 alatt lenne az IQ-ja,akkor az max.valami ilyesmit írna: safdsgdfhgfngjzjkuzmhj.Akinek meg 200 környékén van az tutti nem egy olyan galaktikus barommal fog bájcsevegni mint te!
2012. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!