Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A boldogsagot, szerencset...

A boldogsagot, szerencset hogyan lehet bevonzani a feng shuival?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell hozzá Feng-shui.

A vonzás törvénye alapján működik minden.

Ha te erősen koncentrálsz ezekre a dolgokra és akarod hogy ezek történjenek akkor befog következni viszonylag hamar.

Itt egy példa:

Tegyük fel, neked mondjuk holnapután szükséged van egy 1000-re.

Ha te koncentrálsz rá, és érzed/tudod hogy az meglesz akkor valóban meglesz.

Nem csak akarnod kell, el kell hinned hogy az már megvan neked, érezd ahogy már ott van nálad.

Bocs hogy egy 1000-rest hoztam fel, de ez pont jó egy példának.:D

2015. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

ha most ezt leírnám, mindenki nekiállna gőzerővel átrendezni a lakást.

üdv:

egy nyertes

2015. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Miből gondolod, hogy a keleti babonák bármivel is jobbak, mint a hazaiak? A fent leírt dolgokat nem bevonzani kell, hanem megdolgozni értük. Így van ez, mióta világ a világ, és nem fog a te kedvedért sem megváltozni.

Egy boldog és szerencsés ember.

2015. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%
Ott van a titok című film. Nézd meg ha a vonzás energiára vagy kívkíváncsi. Itt van az előbbi kommentelő. Neki is igaza lehet. Az te életed te döntésed. Egy olyat is hallottam hogy a te világod te teremted magadnak meg.
2015. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

A kis jércét nem irígylem én,

amikor kapar az udvar szemetén.

Irígylem a kotlóst: lázban, egyedül

az áthevülő tojásokon ül

s a változás titka körülkerengi.

A boldogság útszéli szemét,

szedhet eleget, ki lenyújtja kezét,

az érlelő kínt kell megérdemelni.


A gondolat itt, ott, mindenütt

élő szövetet bont és sebet üt.

Ha sokallod mennyi rajta a seb,

fuss, mint a háromlábu eb,

fuss vissza, míg nem késő visszamenni.

A boldogság útszéli szemét,

szedhet eleget, ki lenyújtja kezét,

az érlelő kínt kell megérdemelni.

2015. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Miért gondolod,hogy a fing-sunyival bevonzhatod a boldogságot és a szerencsét az életedbe? A feng-shui nem mágnes.

Magadban kell megtalálnod a boldogságot és átgondolnod,mennyire is szerencsés vagy,hogy az élettől megkaptad mindazt,amid van. A boldogság és szerencse már veled született.Hova akarod bevonzani?

Belőlem is csak úgy árad a bölcsesség és boldogság,látod? :D

2015. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
51%

Én elolvastam Richard Webster 101 Feng shui tipp a lakásban című könyvét. Ő úgy írta le, hogy a házat vagy szobát vagy bármit amit szeretnél fel kell osztani 8 részre. Mindennek megvan a maga helye. Ha te a boldogságot és a szerencsét szeretnéd növelni akkor azokra a helyekre tegyél ragyogó fényes tárgyakat, hogy növeld a csít.

Remélem tudtam segíteni, de ajánlom nagyon, hogy olvasd el a könyvet. Nekem nagyon tetszett :)

2015. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es; ragyogó fényes tárgyaktól szerencsésen elkezdhet a fejed fájni. Ha erre még boldognak is fogod érezni magad...

Lehet, hogy ez keletieknek hat, de nekünk?

2015. máj. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne törjed ezen fejed! - a módszer egyszerű: taszítsd el magadtól a boldogtalanságot és szerencsétlenséget, ami marad, az boldogság és szerencse!
2015. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

#3-as, #8-as. A babonák néha jók arra, hogy folyton megerősítsék az emléket és az akaratot, hogy mit is akarsz elérni. Ezért tud működni némelyik.


Ha kedves kérdező kitesz a nappaliba egy csillogó pénzérmét, amiről minden nap eszébe jut, hogy miért dolgozik, valóban hatékonyabb tud lenni. Nem varázslat ez, csak pszichológia... de ez csak az én elméletem.

2015. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!