Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Milyen mértékben egészséges...

Milyen mértékben egészséges bevonni a feng shuit az életübkbe?

Figyelt kérdés
Az egézséges alatt azt értem, hol a határ.
2018. júl. 24. 04:12
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

A gond az hogy nyugati vilag ezzel nem foglalkozik "tudomanyosan" vagyis szakszeruen

nincsen feng shui magyar irodalom szerintem, illetoleg angol is ketes szerintem


vagyis amik megis lehetnek azok felszines nem valodi feng shuit fedhetik hasonlokeppen ahogy az egyeb bulvar media ezoteriak


ahoz hogy az igazi feng shuit megismerd hazajaba kellene utaznod ott ahol gyakoroljak az osit es megismerni megtanulni


[link]

2018. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

amíg szép, de nem érdemes bármit is alárendelni, mert abnormális lesz tőle a lakás. Lévén nem alkalmas a mi életterünk egy évszázadokkal korábbi térrendezés használatára.

Hol legyen a víz? egy 3. emeleti panelban? Ott marad ahol van! Innentől kezdve az egész szétborul.


másfelől van magyar szakrális térhasználati és sokkal jobban fekszik nekünk az, de az se életszerű a ma emberének.

2018. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

[link]


ha nem tudod "hol a hatar" akkor meg nem is ismerheted

vagy hatartalanul beveszed eletedbe ami valoban feng shui vagy pedig valogatsz amivel nem igazi feng shuit koveted meg ha reszleteiben igaziak is

2018. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 24. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol a határ? Hát mondjuk falat ne bonts miatta... :-D
2018. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok fanatikus
2018. júl. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!