Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen pozitív tapasztalatod...

Milyen pozitív tapasztalatod van az EZO TV-ről?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Az EZO TV megtanított arra, hogy mit ne nézzek, ha nem akaok elbutulni.

Tehát nem nézem!

2014. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Aki részt vesz a működésében vagy a működtetésében annak van pozitív tapasztalata, jól megszedi magát!
2014. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
elsőnél a pont
2014. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Az a pozitív tapasztalatom, hogy egyszer nagyon vidám perceket szerzett nekem. :-)


12 éve nem nézek tévét, de mély nyomokat hagyott bennem, amikor három éve, egy nyaralás során egy bükkszentkereszti kocsmában, ahova beugrottunk túrázás közben, a melegszendvicsemre várva láthattam kb. 15 percet az Ezo Tv műsorából.


Emlékeim szerint éppen pénz-energiát küldtek valakinek az éteren keresztül.


Nagyon jól szórakoztam, abban a tudatban, hogy ez valami paródia. A Párom elnézte egy darabig, ahogy a könnyeimmel küzdve röhögcsélek, aztán felvilágosított róla, hogy ez nem valami humoros kifigurázás, hanem maga az igazi adás.


Egy darabig azt hittem, hogy csak ugrat, és végül még két, a szomszéd asztalnál üldögélő (már nem szomjas :-) törzsvendég is beszállt a győzködésembe, hogy tényleg nem hülyít a Párom.


Volt szerencsém három, a mi fogalmaink szerint durván paranormális képességekkel rendelkező emberrel személyesen találkozni az életemben, (kettőjüket közelebbről is megismerni) és látni, személyesen megtapasztalni, hogy tényleg olyat tudnak, amitől lemegyek hídba, de ezeket a betelefonálós-tévés "ezoterikusokat" egy viccnek érzem.


Én őszintén szólva nem értem, hogy hogy létezhetnek ilyen adások, mármint hogy sem a média hatóságnak, sem más hivatalos szervnek nincsen ezzel semmifajta jogi problémája.

2014. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Ott dolgozni egészen kellemes. Néha.
2014. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

...



(semmi)

2014. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 DarkLantern ***** válasza:
53%
Nem tudok ilyenről beszámolni.
2014. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Megszabadít a gondodtól, ha nem tudod mire költsd a kevés vagy éppenséggel sok pénzed, a bizalmadba férkőzik. Hiteltelen kuruzslás.
2014. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Aki igénybevette milyan tapasztatot szerzett ? Mert ide azok írtak, akik nem vették igénybe az szólgáltatást
2014. nov. 19. 20:14
 10/17 A felhasználó ***** válasza:
48%

"Volt szerencsém három, a mi fogalmaink szerint durván paranormális képességekkel rendelkező emberrel személyesen találkozni az életemben, (kettőjüket közelebbről is megismerni) és látni, személyesen megtapasztalni, hogy tényleg olyat tudnak, amitől lemegyek hídba"


Milyen képességek voltak azok?

2014. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!