Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Akinek jósolt már hivatásos...

Akinek jósolt már hivatásos jós, jósnő, annak a jóslatokból mi történt meg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan szkeptikusok a jóslással kapcsolatban (és ezt szívesen ki is fejeznék humorral, de kérem, hogy most ne, a jósos vicceket már úgyis ismerem).

Azt is tudom, hogy vannak kóklerek, ezo tévések, de komoly jós alatt nem ezeket értem.

Az is érdekelne, ha valaki szkeptikusként ment el jósoltatni és megváltozott a véleménye a később valóban megtörtént megjósolt események hatására.

Az is érdekel, hogy milyen arányban történtek meg a megjósolt események.



2020. jan. 1. 02:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

volt ami bejött... csillagász volt és felsorolt pár "lehetséges" alternatívát... volt ami bejött volna csak, azt mondtam csak azért se... :)

másnál amit mondott abból semmi, se jött össze...


az elsőt ismerős csinálta, a másikat olyan akivel először találkoztam. ez alapján ez is számít...

2020. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
85% bejött amit mondott, úgy hogy egy szót sem tudott rólam előtte.
2020. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Én is voltam 2x. Egyszer, mert egy hülye rávett, na az semmit sem tudott, minden hülyeséget összehordott. Meg is bántam, hogy elmentem hozzá.

Majd rá kb 6 évre önszántamból mentem el egy barátnőm anyósához, tanácsot kérni, nem feltétlenül jósoltatni, de az nagyon okos és jó dolgokat mondott, olyanokat, amik rá 1, vagy 2 hétre meg is történtek. Ennek is kb 8 éve és van olyan is ami még most nemrég teljesült be, és mondtam is a férjemnek, hogy az a nő jó-néhány éve megmondta, hogy így lesz.

2020. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Boldog új évet mindenkinek!


Köszönöm a sok választ, a szkeptikusokét is, mert szükség van minden oldal véleményére, hogy valamiről teljesebb képet kapjunk.

Nagyon jó az is, hogy nem alakult ki egymásnak támadós, vagy egymást szidós vita. Így a jó, mert tiszteletben kell tartani egymás véleményét. Mert mindenki másféle, más tapaszalatokkal, más hozzáállással.


Magam is szkeptikusan állok először a dolgokhoz (hiszem, ha látom típus vagyok), ahogy korábban ehhez is, de ugyanakkor már az elején érdekelt a téma. Ez tudom, hogy sokaknak feloldhatatlan ellentmondás lehet.

A környezetemben élők között vannak olyanok, akiknek vannak a jóslásokkal tapasztalataik. Több meglepő történet. Kíváncsi voltam, fel akartam mérni, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak, igaz, hogy nem túl reprezentatív a kevés válasz miatt, de nekem ez is számít.

Egy ideje azt gondolom, hogy van ebben valami (akit érdekel, annak bővebben kifejtem ennek miértjét).


Lehet, hogy vannak igazi jós adottságokkal rendelkező tehetséges emberek, akik képesek a jövőbe látni (például kártyavetésből, tenyérolvasásból, vagy látomásokon, álmokon keresztül), az viszont biztos, hogy ők elvesznek azok tengerében, akik úgy jósolnak, hogy nincs igazi tehetségük (Hobbiból, vagy csak a pénz miatt, a tévében, interneten, persze egy igazi tehetség is jósolhat pénzért). Nem kizárt, hogy sok csalódott ember belefutott olyan jósba, akinek tehetsége nincs, de mégis pénzt akar vele keresni.

Most úgy tűnhet, hogy a jósokat védem, de nem erről van szó, hanem inkább csak arról, amit már írtam, hogy amit most tudok a témáról az alapján azt gondolom, hogy van benne valami (nem ritkán több, mint ráhibázás, vagy véletlen, vagy az általánosításból adódó utólagos belemagyarázás).

2020. jan. 2. 08:33
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
HA egy jós látja a jövő mi a fenéért nem nyer a lottón?
2020. jan. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Jó és jogos kérdés. Voltam már jósnál, nekem a tenyeremből és kártyából jósolt. Számokat egyik sem mutat.
2020. jan. 11. 12:30
 17/20 anonim ***** válasza:
Teljesen szkeptikusként állítottam be,még évekkel ezelőtt...Hihetetlen dolgokat mondott,amiket senki nem tudott rajtam kívűl és a páromon kívűl.A jósnő vagy 120km-re volt a lakhelyemtől,tehát a büdös életben nem láthatott,nem tudhatott rólam semmit..Minden megtörtént amit mondott,minden igaz volt amit mondott...Azóta nem voltam,de lehet hogy ismét ideje lenne..
2020. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Minden bejött!
2022. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amit mondott, minden!
2022. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A jós mindig egy lehetséges jövőt jósol, a jelenlegi helyzet szerint. Te azt bármikor megváltoztathatod. És akkor újra jósoltatsz.
2023. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!