Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok màr jósnönél szerelmi...

Voltatok màr jósnönél szerelmi ügyben? Bejött?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon aki hisz az ilyenbe.
2020. márc. 29. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem voltam.

1. Az én szerelmi ügyeimhez nincs semmi köze egyetlen jóanőnek sem.

2. Nem is szándékozom hozzá szerelmi ügyben menni, hiszen nem vagyok bele szerelmes.

3. Jósnőhöz semmi ügyben nem kivánok menni.

2020. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem. A jósnők zöme sarlatán szélhámos. A szerelem a fajfenntartás ideológiája, komplexusok és hormonok dolga. Elmúlik.


Az nem múlik el, ami a regényekben, a filmekben van, ahol az egyik fél hamar meghal, a másik holtáig gyászolja ... Versek, könyvek, be nem teljesült szerelmek, álmok.


Hallottál te már olyat, hogy két 90 éves, rozzant vén trotty nagy-nagy szerelemmel imádja egymást és minden reggel egy doboz vazelinnel indít vad szexet az ágyban?


Na ennyit ér a szerelm. Csakis a fiataloké és úgyis elmúlik. Amikor megvan a nő, vagy a pasi, megvan az ágy, csak idő kérdése, hogy mikor tűnik el a rózsaszínű köd. És vele a szerelem.


Én kizárólag a plátói szerelmet tartom igazi szerelemnek. Kiváló műveklet írhatnak belőle és általa a nagy művészek.

2020. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam. Nem jött be.
2020. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1, Igen; 2, Nem jött be.
2020. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a tesómmal szoktunk tarottal játszani és jósolni egymásnak. Pont azért mert ketten ismerjük a másikat és így könnyebben értelmezzük ketten a lapokat. Nekünk be szokott jönni. (persze nem csak szerelmi, hanem önismereti kérdésekben is)
2020. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem ingyen volt de amúgy hivatásos az illető


azt mondta mondta amit a szituból ki lehetett következtetni és nem jött be

2020. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!