Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes folytatni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Érdemes olyan emberrel maradni akiért mindent megteszel de nem látod hogy megbecsülné a munkádat?

Mindent megteszek a páromért de nem mutatja ki hogy szeret ezen persze össze veszünk és csak akkor ölelget és csókolgat,de azt szeretném ha ez vita nélkül is menjen.

Az előző barátnőjét volt neki a nagy ő

Ezt meg is mondta ami retenetessen fáj mert én bármennyire igyekszem ugyertem soha se tudok jobb lenni

Sose fog engem úgy szeretni


Ha le ülünk meg beszelni a dolgokat az 3 napig tart utána megint ugyan ott vagyunk

Nő létemre szeretném virágot kapni,ölelést,össze bújást és nem akkor ha össze vesztünk.

Szeretem de nem érzem boldognak magamat mellete

Valaki adjon tanácsot könyörgöm 😭



2020. márc. 26. 05:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szabad labtörlönek lenni.

Az emberek nem azt szeretik ha vki alàjuk rendeli magàt hanem azt akinek igenis van egyénisége van mit szeretni benne.

Egyenlö fél vagy huzoerö es arra motivalja hogy ö jobb legyen jobbà vàljon.

2020. márc. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Javaslom a nöi kerdesek ferfi valaszok youtube
2020. márc. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el. Ha felmerül maga a kérdés is benned, hogy érdemes-e, akkor nem.
2020. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A többi nőnével is ilyen volt?

Mennyi ideje vagytok együtt?

2020. márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

A 2-es tanácsát fogadd meg!! Én nagyon sokat tanultam azokból a videókból. Utána már nem lesznek ilyen kérdéseid!


A leírásod alapján a nagy ő utáni pótlék vagy neki...hiszen ki is mondta: ).

Hasznos vagy neki és nem értékes (férfinyelven: meleg kaja, meleg pi.a).


A lábtörlőjét/rabszolgáját senki sem becsüli, ez törvényszerű! Mikor tűnik már fel a nőknek, hogy pl itt az oldalon is tömegével írnak olyanokat mint te: mindent megteszek neki és nem becsül. HAHÓ! Jó reggelt! Hát pont amiatt, mert lábtörlő szerepben vagy.


Ne haragudj a nyers fogalmazásomért. Az én tanácsom, hogy emeld fel a fejed, húzd ki magad, legyen tartásod és lépj ki!


33N

2020. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve, hogy a szemedbe mondta, hogy az exe a nagy ő, akkor miért vagy mégmindig vele? Akkor kellett volna otthagynod, mert te neki csak pótlék vagy.
2020. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem itt nem feltétlenül van szó alárendeltségről, mint az eddigi válaszolók egy része mondja. Egyszerűen arról a nagyon gyakori esetről van szó, hogy a szeretetkifejezési igényedet a társad spontán módon nem elégíti ki, csak kérésre, mert neki nem jön természetesen. El kell keserítselek: a fejed tetejére is állhatsz, a helyzeten nem fogsz tudni változtatni. Ha egy férfi részéről a romantikus érzelmek ellangyosodtak, akkor azzal nem lehet mit kezdeni. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy magadban eldöntöd: hajlandó vagy-e ebbe a helyzetbe belenyugodni, az igényeidet feladni, vagy szakítasz. Nincs harmadik opció. Szeretetet nem lehet kikényszeríteni vagy kihozni a másikból.


Sajnos a szakítással sem biztos, hogy sokkal előbbre jutsz, mert ha találsz valaki mást, pár év után megintcsak nagy az esélye, hogy a férfi érzelmei ellangyosodnak. Csöbörből vederbe kerülhetsz. Kérdezgesd körbe azokat a nőismerőseidet, akik legalább 10 éve kapcsolatban vannak, hogy mennyi spontán ölelgetést és szeretgetést kapnak a társuktól. Garantálom, hogy tízből jó, ha egy kap annyit, amennyi számodra is elég volna. Ilyen az élet: kompromisszumokkal jár, a vágyaink egy részét fel kell adnunk, hogy más vágyaink teljesülhessenek. Aki csak "az igazit" keresi, akivel minden jó, és senki más mellett nem marad meg, az nagyon nagy eséllyel egy kanosszajárás-életet fog élni, s még az is lehet, hogy végül sokkal nagyobb kompromisszumokkal járó kapcsolatban reked, mint amilyeneket korábban nem akart megkötni. Ez az út tehát rendkívül kockázatos.


Egyszóval tehát szerintem próbálj magadon dolgozni egy kicsit, hogy bele tudsz-e nyugodni a helyzetbe, mielőtt a szakításra gondolsz. A reménykedésről, hogy a társad majd megváltozik, mindenképpen lebeszélnélek.

2020. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egy dolog, hogy nincs megfelelő érzelmi intelligenciája, amiért az előző kiheverése nélkül belement egy új kapcsolatba, a legnagyobb baj, hogy ezzel téged meg is bánt, az által, hogy a szemedbe mondta. Persze ez egyrészről őszinteség, szóval valahol becsülendő, de nem egy okos ember a partnered, amiért ugródeszkának használ téged. Ez úgy szokott történni, hogyha nagy csalódás után viszonylag gyorsan összejön az ember valaki mással, nem vele fog együtt maradni, csak amolyan áthidaló a következő nagyobb szerelemhez. Te lehetsz ez az áthidaló. Rég rossz, ha egy nőnek ki kell erőszakolnia a figyelmet, törődést, virágot, programot stb. Megette a fene az ilyen férfit és kapcsolatot. Nem is értem az embereket, hiszen én csak akkor kezdek bele egy kapcsolatba, ha szellemileg, morálisan, érzelmileg is ott vagyok a jelenben, nem a múltba révedve remélem az újtól a saját megmentésemet. Ez színtiszta egoizmus ilyen esetben és a másik kizsákmányolása. F
2020. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Két kiemelkedő pont van a leírásban:

1. nem vagy boldog mellette

2. nem lehet megbeszélni a helyzetet


Nincs értelme folytatni.

2020. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy férfi ha igazán szeret, akkor boldog vagy mellette, ha nem szeret akkor az van amibe most vagy.
2020. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!