Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Most miért mutat mást a...

Most miért mutat mást a gyűrűs módszer?

Figyelt kérdés
Van egy jóslás féle hogy saját aranygyűrű hajszálra vagy arany láncra felfüggesztve. Sorba kiadja a gyerekeid számát nemét,. Mindig is fiú, lányt adott ki. De egy hete kb fiú,fiú,lányra váltott át. Mitől lehet ez?
2010. júl. 27. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
fogalmam sincs, de leírnád részletesen ezt a jóslást?? (igencsak érdekel)
2010. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Én is csak hallottam régen, megtanultam és anyukámnak meg felnőtt ismerősöknek ugyanazt adta ki mint a valóság.

Ha nyakláncod van akkor arra tedd a gyűrűdet, ha nincs akkor hajszál is lehet amin a gyűrű függ. bal tenyered magad elé tartod vízszintesen a hüvelyk és mutató ujjad közé engeded 9* a gyűrűt, a tizedik vonásra megfordítod a kezed hogy a tenyered látszódjon. ha oldalra leng a gyűrű akkor fiú, ha köröz, akkor lány.Addig csináld egymás után ezt a műveletet ,még meg nem áll a tenyered felett a gyűrű.

2010. júl. 27. 15:33
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Azért mutat mást mindig mert kamu. Nem mutat meg az semmit...
2010. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy marhaság. Arra leng a gyűrű, amerre én akarom. Próbáld csak ki.
2010. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak írnám: mindenki magánügye hisz -e benne, én is kamunak hittem még végig nem csináltam az összes anyán a családban(akik már nem terveznek több babát) és mindenkinek azt adta ki,ami a valóság.
2010. júl. 27. 15:37
 6/22 anonim ***** válasza:
Elrőe vagy utólag próbálták ki? Utóbbi esetben, azt hiszem, egyértelmű, miért mutatott jó eredményt a gyűrű.
2010. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

15:42!

Szövegértés ülj le egyes!

Persze, hogy jót mutatott mert azt akartad, hogy azt mutassa. Ne érts félre kérlek nem szeretnék kötekedni, de semmi tudományos alapja nincs ennek a kísérletnek. Semmiféle erő nem létezik ami mozgatni tudná a gyűrűt csakis te illetve a szél.

2010. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Szövegértés ülj le egyes!"


- Miért is?

2010. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én ezt tűvel ismerem, cérnára fűzve a bal csukló felett. Kb. két hónapja nekem is mást mutat, szerintem megváltozott a sorsom.
2010. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Én ennek utoljára általános negyedikben dőltem be.
2010. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!