Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet, hogy a természet...

Lehet, hogy a természet egymásnak teremtett minket?

Figyelt kérdés
Az osztálytársammal nagyon hasonlítunk, annak ellenére, hogy a nemünk különbözik és csillagjegy szerint sem illünk össze. Viszont már belegondolni is félelmetes, hogy mennyi közös van bennünk. Nekünk van a leghosszabb hajunk a nemeink közt (mármint úgy értem, hogy az osztályból neki van a leghosszabb fiú haja és nekem pedig a leghosszabb lány hajam), mind a ketten az osztály legjobb tanulói vagyunk, a zenei izlésünk is hasonló, eszünk ellenére néha nagyon idiótán tudunk viselkedni mind a ketten, a nagymamája az én anyámat tanította és az anyja az én anyám ovis társa volt, ha valamit mondunk, nem egyszer volt már, hogy azt mondták tiszta Bandi vagyok, nem szeretünk mindig a középpontban lenni, de általában jóban vagyunk a nagymenőkkel, régebben egyikünk se tudott rendes barátokat szerezni. Ami pedig a legparább, hogy lett egy kutyája nem rég és ma tudtam meg pont, hogy ugyanabban a betegségben szenved, amiben az én kutyám hunyt el pár hónapja (az én kutya fajtámnál igen gyakori volt ez a betegség, viszont az övénél elég ritka). Még lehet vannak hasonlóságaink, de most csak ezek jutottak eszembe. Lehet, hogy egymásnak teremtettek? Amúgy nem olyan régen ismertem meg, mivel új srác és tavaly tavasz környékén jött, de azóta ilyen sok mindent felfedeztem. Szerintetek, hogyan lépjek? Vagy bízzam a sorsra? Ja meg még az is közös bennünk, hogy a hugaink osztálytársak és legjobb baratnők.

2021. szept. 10. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Ő az igazi
A sors akarta így
Nem illetek össze
Más véleményem van
18 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Köszi, annak aki végig olvasta!
2021. szept. 10. 19:47
 2/15 A kérdező kommentje:
És még az is fura, hogy a fiúk közelében mindig elpirulok vagy zavarba jövök, de vele teljesen normálisan tudok beszélni és megnyugvást érzek, nem félek attól, hogy kínos helyzetbe hozom magam.
2021. szept. 10. 19:57
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Gyerek szerelem
2021. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Tiniszerelem, nem, nem a lélektársad, vagy mi a tököm.

15 évesen én is írtam ki ide ilyen kérdést, 25 évesen már a pofádról fog lesülni a bőr ilyen sületlenségek hallatán, ahogy nekem is.

2021. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is így volt először, aztán jött az anyázás stb.
2021. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
nem olvastam végig, nem kellett. a horoszkópot felejtsd el, baromság. ne erre alapozd a másokkal való kapcsolatodat. ha sok közös van bennetek, akkor ismerkedjetek, barátkozzatok nyugodtan. aztán vagy alakul több vagy nem
2021. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amígy nem csak szerelem szempontjából nézem az egészet, ha nem, hogy furcsa a viselkedésem is ugyebár melletze, ahogy írtám már. Mit jelenthetnek ezek a jelek? Mert szerintem nem véletlenül vannak ezek a hasonlóságok közöttünk. Lehet, hogy valamit tudatni akar velem a ,,sors"? Vagy ő lenne az őrangyalom? Szakértők tunának írni?
2021. szept. 10. 22:00
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem akar veled tudatni a sors. Az ember keresi a kapaszkodókat az életben és ha keres akkor talál is olyan dolgokat amiknek mélyebb értelmet tud adni. Sokszor fogsz még hasonlóan érezni az életedben meg sokszor fogsz még pofára esni, ez van. Meg kell tapasztalni minél több dolgot hogy leszűrhesd a magad tanulságait ezekből.
2021. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha a szuleitek osszehazasodnanak egymassal akkor az o pisije a te pisid mostohapisije lenne
2021. szept. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne bízzál semmit a sorsra. Ha akarsz tőle valamit, lépj. Az meg majd kiderül, mire lettetek teremtve.
2021. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!